Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #tinder #randkujzwykopem

Nie rozumiem popularnego na wykopie negatywnego poglądu na temat kobiet posiadających już dzieci i szukających partnera. Oczywiście kobiety ukrywające ten fakt na początku robią źle, mogą tracić czyiś czas i nie bronię ich. Ale jest np. laska co w opisie powie że ma dziecko czy dwa i szuka partnera. Cow tym złego w sumie?

Różne rzeczy się ludziom przytrafiają i ktoś mógł np. stracić męża na skutek choroby czy wypadku. Ale niech już będzie że to mniejszość, a większość po prostu się rozstała. To coś takiego okropnie obrzydliwego rozstać się z mężem? Wy podejmujecie same dobre decyzje w życiu i nigdy sie z nich nie wycofujecie? Serio nie rozumiem tego.

Pytam się - co ma waszym zdaniem taka kobieta zrobić ze swoim życiem? Nie pytam o argumentum ad passatum w stylu "trzeba było x". Ja pytam o przyszłość, nie o przeszłość. I to nie jest bait ani próba wywołania gównoburzy tylko serio chciałbym podyskutować.Może sam zmienię zdanie co do nich.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corkamalarza: No i to właśnie jest ten problem: płać na mojego dzieciaka, ale nie będziesz o niczym decydował, właściwie nie masz na nic wpływu - trochę kiepski interes. Jeśli dzieciak ma prawdziwego ojca, to niech ten na niego płaci i go wychowuje. Oh, wait.
Ona miała problemy z tym synem, obstawiam właśnie, że też dzięki temu - dzieciak właściwie nie miał ojca, a jej mąż nigdy nim nie został. Po
  • Odpowiedz
@zielonzielon: są tez takie sytuacje, w których mężczyzna chce mieć dziecko, po czym jak się pojawia okres ciąży, pierwsze lata to idzie w długa. Ma za wszelka cenę być z gościem co ja zdradza i się płaszczy czy spróbować ułożyć sobie życie na nowo?

Aż strach nawet będąc z kimś kilka lat zachodzić w ciąże jak się czyta takie komentarze. Nigdy nie wiemy na 100% kim jest ta druga osoba,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel_hvac: @zasadzka01: Dziecko to zbyt ważna decyzja na żywioł albo podejście "jakoś to będzie".

Dlatego skoro psuje się po dziecku tzn., że któreś z partnerów było "życiowo głupie" i widocznie nie nadają się do kolejnych odpowiedzialnych związków, bo z premedytacją lub podświadomie wchodzą w relacje z osobami, z którymi nie można stworzyć zdrowej rodziny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zielonzielon:
Większość tu komentujących z taką nienawiścią chyba zapomina, ze za każdą samotną matką stoi także samotny ojciec ( )

O samotnych ojcach macie takie samo zdanie, czy może oni - w przeciwieństwie do samotnych matek - sa bohaterami wykorzystanymi przez podłą karyne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Doomer tak. Skąd wiesz jakie mam lub jakich nie mam preferencji ;) i skąd wiesz że jestem desperatem? Xddd ale chyba i tak nic nie zrozumiałeś

I sam napisałeś bagno, a ja to wyśmiałem. Jeśli w Twoim osobistym mniemaniu cukier z olejem będzie najlepszym źródłem energii i składników odżywczych to też bym to wyśmiał xddd
  • Odpowiedz
@Shyvana: Samotni ojcowie to jest bardzo ślizgi temat. Żeby sie do tego odnieść to trzeba by było odwołać się do wielu absurdów polskiego prawa i prawdziwej nierówności lansowanej przez sądy. To jest temat na oddzielny wpis. Samotni ojcowie to jednak inna bajka, bo dziecko najczęściej zostaje z matką. Poza tym szczerze mówiąc nie wiem jak młode bezdzietne kobiety patrzą na dzieciatych facetów, nie mam na ten temat informacji więc nie
  • Odpowiedz
widocznie nie nadają się do kolejnych odpowiedzialnych związków,


@Tytanowy_Lucjan: takim ludziom nie przemówisz. To nigdy nie jest ich wina, że partner okazał się kimś innym po urodzeniu dziecka. Poza skrajnymi socjopatami tzw. red flags widać gołym okiem jak się tylko nei ma oczu w dupie, ale oni będą udawać, że ich nie widzą bo musieliby sami przyznać, że nie są w porządku. Dlatego biorą partnera/partnerkę co wychował się w niepełnym
  • Odpowiedz
To coś takiego okropnie obrzydliwego rozstać się z mężem?


@zielonzielon: jeśli mówimy o np osobach przed 25 rokiem życia to...tak

Ja ostrzegałem wielu swoich znajomych, by się nie żenili w tak młodym wieku bo to za wcześnie i będą
  • Odpowiedz
@Doomer tak. To nie znaczy że na nic nie zasługuje. Bagno funkcjonuje jako przykład nieprzyjemnej sytuacji :* w kontekście Twojej wypowiedzi- dla facetów którzy w nie wchodzą

Cytat:

. A to, ze istnieje grupa facetów którzy nie chcą wchodzić w takie bagno to ich sprawa

I wyśmiałem że dla Ciebie to od razu bagno dla faceta. Skąd tam #!$%@? że kobieta ma nic nie zasługuje xdddd
  • Odpowiedz
@Doomer xdddx pewnie jestem starszy niż Ty więc mam sporo przykładów z otoczenia xxd

Jak rozumiem dwójka rozwodników to bagno xdd

Albo lepiej xddd
.znam parę gdzie oboje mają dzieci są razem tylko babka zarabia więcej i mieszkają w jej domu xddd bagno w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Doomer do Ciebie też, że nie zawsze jest to bagno. W moim przykładzie to facet jest beneficjentem a dla rozwodników to fifty fifty xddd

40 latkowie z dorosłymi pracującymi dziećmi to też bagno xddx
  • Odpowiedz