Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Strasznie dobija mnie w życiu, że jestem dosyć głupim i nieogarniętym człowiekiem ( przynajmniej ja tak uważam). Staram się otaczać wśród wartościowymi ludzi, jakoś obytymi w świecie i doskwiera mi mój problem z wysławianiem, komunikacją i skupieniem. To nie jest tak, że bełkoczę czy coś, ale mam braki w słownictwie jak rozmawiam, nie mam takiego polotu żeby normalnie o czymś mówić ponieważ, często zapominam słów. Zapominam jak ktoś o coś mnie poprosi, jak przeczytam coś to nie potrafię opowiedzieć konkretnie o czym czytałem. Również często źle interpretuję to co do mnie ludzie mówią, przez co w każdej pracy miałem problemy ( często prace zmieniałem, większą część życia spędziłem na bezrobociu - lvl 28). Ogólnie jestem nieogarnięty, z silnie rozwiniętą prokrastynacją, coraz bardziej odczuwam życiową bezsilność przez co odbija mi się to na samopoczuciu i tracę sens, żeby z tym walczyć bo ile rzeczy ja próbowałem, uczyłem się to wszystko poszło się paść przez moja pamięć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec25a5ff5c87a77924b50de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Mnie również męczy problem z pamięcią i objawia się to dość podobnie. Mocno irytująca kwestia, mam nadzieję że psycho jest w stanie coś ogarnąć w tej kwestii bo może jest to coś związanego z jakimś ciągłym stresem