Wpis z mikrobloga

Kurła zawsze myślałem, że nie ma za bardzo różnicy w koszulkach biegowych i zawsze kupowałem jakieś decathlonowe lub biegałem w koszulkach z zawodów.
Ale wczoraj kupiłem sobie to cudo: https://sklepbiegacza.pl/koszulka-asics-silver-singlet-grand-shark-2011a011-407.html

No kurła powiem że niebo a ziemia :D Przebiegłem 15km w słońcu i koszulka suchutka, aż byłem w szoku xD

Ale niestety nie stałem się czarny jak Pan na zdjeciu i dalej wolno biegam jak jakiś białas ;c

#bieganie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aukolb: dlatego czasem za jakośc lepiej dopłacić
tak samo ze zwykłymi bawełnianymi.. bawełna bawełnie nierówna, tak samo z poliestrem i 'technologiami', więc szukać lepszych zawsze można
  • Odpowiedz
@PeterFile: No z bawełną to jednak czuć w dotyku od razu że lepszy splot itp :D A tutaj, to i to cienkie gówno więc leciałem po taniości :D Ale jednak będę powoli zmieniał garderobę. Najlepiej podczas cebuli jakiś bo jednak 100zł za taką koszulkę to jednak nie dam :D
  • Odpowiedz
@sailor_73: xD Sklep biegacza nie potrzebuje szeptanego marketingu bo to najlepszy sklep z rzeczami do biegania i każdy biegacz go zna :D

Jest tutaj wrzucany dość często bo ma dobre promocje i można coś wychaczyć po taniości
  • Odpowiedz
@blazko: yup, stacjonarne też mają w pytkę. Pracownicy są ogarnięci, ile razy jak tam jestem i ktoś obok chce kupić buty do biegania to tłumaczą, wymieniają plusy i minusy każdego modelu i nie próbują wcisnąć najdroższych pod pretekstem że będą najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz