Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #rozowepaski #graczki #nudzimisie

Drogie Mirki, ciekawa jestem Waszego zdania na temat grających kobiet. Oczywiście nie mówię o ciapaniu z nudów w Angry Birds i pochodne, ale o graniu w FPSy, MMO, czy RPGi.

Spotkałam się do tej pory z różnymi opiniami, jeden pan zarzucił mi, że pewnie jestem gruba, brzydka, nie golę pach


i na pewno szukam sobie w MMO chłopaka. Ale ogólnie odczucia współgraczy po dowiedzeniu się, że jestem kobietą (staram się z tym nie afiszować za bardzo, bo za dużo atencji to też niedobrze) są jak najbardziej pozytywne.

Co sądzicie?
  • 15
  • Odpowiedz
@indeed: Ja grałem z siostrą kumpla (który też grał) która jest miss województwa z 2009 (nie będę piał którego) nic się z wyglądu nie zmieniła. Teraz pocina namiętnie w LoLa :P
  • Odpowiedz
Dużo gram w gry, raz poznałem bardzo fajną dziewczynę w grze i okazało się, że nie jest gruba, brzydka, i goli pachy

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@indeed: Grywałem kiedyś w MMO i nie widzę różnicy - gracz to gracz. Zawsze natomiast były to dziewczyny bardzo rozsądne i sympatyczne. Nie pamiętam żadnego kwasu w klanie, sojuszu czy jak to się tam wabiło z przedstawicielką płci przeciwnej :)

Teraz grywam w zasadzie w jedną prostą gierkę na telefonie i też przewinęło się kilka ogarniętych dziewczyn.
  • Odpowiedz