Wpis z mikrobloga

A czemu nie ma innego wyboru? Przecież jest tyle innych możliwości. Można na przykład sprzedać (znaczy oddać do adopcji ze wskazaniem) miłej parze zagranicznych gejów. Życie uratowane, 30 tysięcy euro zyskane, dwie rodziny uszczęśliwione.
@TL3N kocham ludzi z Downem od kiedy obejrzałem "Down the Road", ale nie wiedziałem wcześniej że oni są tak świadomi tego że są chorzy. Po co skazywać kogoś na dożywotnie cierpienie, tylko aborcja.
@Jestembogaty ale skąd wiesz, że tylko upośledzony psychicznie? Zespól Downa może być różny. Co jeśli, będzie potrzebowalo dziecko x operacji na które cię nie stac? A dziecko będzie oczywiście cierpialo?

Gościu #!$%@? strasznie, mam nadzieję, że ci się nic takiego nie przytrafi, bo wtedy zobaczylbys co to znaczy wychować niepełnosprawne dziecko i wątpię, że byłbyś miło zaskoczony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TL3N: Bóg tak chciał, nie można się sprzeciwiać
A tak serio, to pewnie też aborcja, ale śmieszy mnie to usprawiedliwianie większości tutaj własnej wygody życia dobrem dziecka.
Zapytajcie może chorych, czy chcą żyć mimo wszystko, czy nie, a potem decydujcie "dla ich dobra"