Wpis z mikrobloga

  • 43
Pytanie chyba na czasie. Badanie prenatalne, płód ma zespół Downa co robicie? (Aborcja dostepna)
  • 132
  • Odpowiedz
@TL3N: Wyjazd na Słowację do kliniki aborcyjnej. Niestety nie ma refundacji z NFZ ale długoterminowo i tak opłacalna inwestycja w takim przypadku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@Jestembogaty nazista? XD człowieku, rozpędz sie i spotkaj się ze ścianą. Chcialem normalnej dyskusji za I przeciw. A przez to bo co drugi dzień widze czlowieka z zespołem ,któremu ktos nie jest w stanie poświęcić wystarczająco czasu i troski, ta osoba sra mi koło domu, dosłownie. Jest przestraszona przez na widok innych osób, zwierząt.
  • Odpowiedz
Jak można skazać na wieloletnie cierpienie własne dziecko? ( _)

Widzę że sadyzm ma się dobrze


@Mizofonik: Oczywiście że aborcja, tak samo trzeba być sadystą by w takim homofobicznym kraju jak Polska dać dziecko do adopcji Homoseksualistom, i skazywać je od małego na wyśmiewanie i opluwanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QQuett2: Wowo i co z tego? Gość popiera zabijanie osób upośledzonych psychicznie tylko dlatego, że są upośledzone psychicznie - tak samo robili niemcy, co mam zaprzeczać, albo nie podawać tego faktu, bo jakiś typ coś tam kiedyś sformułował co i tak nie ma znaczenia?
  • Odpowiedz
@TL3N dokonuje aborcji, to chyba oczywiste. Chciałabym żeby moje dziecko miało jak najlepiej na starcie, życie z zespołem Downa nie jest tym i uważam, że matki które takie dzieci rodzą są egoistkami
  • Odpowiedz