Wpis z mikrobloga

  • 43
Pytanie chyba na czasie. Badanie prenatalne, płód ma zespół Downa co robicie? (Aborcja dostepna)
  • 132
  • Odpowiedz
@Mapylus: Ja wiem jakie ty masz poglądy.

Dzieciak którego chcesz zabić bez konkretnej przyczyny to twoje ciało i nic nikomu do tego, ale dzieciak narodzony to już 'dajta mnie pieniondze i ojciec, dawaj alimenty, bo to też twoje, BO URODZIŁAM''

Precz z pasożytami żerującymi za pieniądze innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Widzę eugenika ma się dobrze...

@ImperialDoge: to, że Hitlerowi nie wyszło, bo nie znano jeszcze wtedy genetyki i problemu chowu wsobnego, nie znaczy że eugenika to coś złego. I tak prędzej czy później gdy będzie po temu technologia to czeka nas era inżynierii genetycznej w celu poprawienia zdrowia, urody, zdolności intelektualnych i możliwości fizycznych przyszłych pokoleń. Ci co będą z tym walczyć nie różnią się za wiele od wieśniaków rzucających
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: a to już nie do mnie. Nie mam dzieci. Piszę z pozycji kogoś kto by chciał, a mu się "nie udało", lecz nadal chce. To już nie moja brocha mówić ludziom jak mają żyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szpongiel: "Kult religijny" to masz we łbie. To czyste fakty, zero opinii. Gdyby było inaczej, to nataliści, tacy jak m.in. ty (tak, jesteś nim, czy ci się to podoba, czy nie), byliby w stanie chociaż częściowo obalić argumenty antynatalistyczne, a to, jak doskonale wiemy, nie miało miejsca nigdy. I mieć rzecz jasna nie będzie.
  • Odpowiedz
Gościu #!$%@? strasznie, mam nadzieję, że ci się nic takiego nie przytrafi, bo wtedy zobaczylbys co to znaczy wychować niepełnosprawne dziecko i wątpię, że byłbyś miło zaskoczony


@slepauliczka: Czyli Hitler miał rację mordując osoby upośledzony psychicznie?
  • Odpowiedz
@TL3N: krótko i na temat #antynatalizm. Nie zgadzać się z tą ideologią to jak twierdzić, że 2 + 2 =5, życie to krótkie chwile szczęścia ( pomijam dzieciństwo choć i tu bywa różnie ) i masa udręki, by na końcu i tak odwalić kitę, koniec kropka.
  • Odpowiedz
@TL3N: We wpisie powinieneś mieć, w narzędziach. Ale tylko na kompie. A co do dziecka z downem to wychowałbym. Nie abortowałbym. To nie bezmózgowie czy inne wybitnie ciężkie przypadki.
  • Odpowiedz