Wpis z mikrobloga

@Mizofonik:
jakie cierpienie? co ty POCISKASZ, ZNAM RODZINĘ Z TAKIM DZIECKIEM I WIDZE JAK SOBIE RADZĄ I JAK ŻYJĄ
takie dzieci potrafią być inteligentne i radzić sobie, trzba tylko popracowac nad tym no ale m3 za małe, metraż , albo kariera,
@TL3N: Jasne, że aborcja. Nawet jak ktoś chce mieć dzieci, to za środki (czas, pieniądze) poświęcone na dziecko (a potem dorosłego) z tym zespołem można wychować co najmniej dwójkę dzieci.
@TL3N a wiesz, że badania prenatalne są omylne? Znane są przypadki "zdiagnozowania" zespołu Downa i urodzenia zdrowego dziecka (a to znaczy, że rodzice dali mu szansę się urodzić).
@TL3N nie nazwałabym tego ryzykiem. Ryzyko wiąże się z liczeniem na coś/ spodziewaniem się czegoś. Ci rodzice jak sądzę przyjęli, to że będą mieć chore dziecko, a w międzyczasie okazało się, że jadnak będą mięli zdrowe.
Tak, ja też przyjęłabym do swojego życia (tzn. dała mu się urodzić) dziecko "zdiagnozowane" jako chore przed urodzeniem. Dlaczego jestem tego pewna? Wierząc w życie po życiu, nie ma innego wyboru, wierzę Bogu i wiem, że
@TL3N: dodaj opcje urodzić, i zostawić żeby jakis prolifer zaadoptował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie śmieszki śmieszkami, sytuacja ciężka, ale myślę że dla ludzi rozsądnych wyjście jest tylko jedno- aborcja.