Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Bo może nie chce mu się z idiotami dyskutować? Co wam ma pisać? Prawdę, że użycie gazu było zasadne? To go zwyzywacie od zomowców, pisiorów i #!$%@? wie jak jeszcze. Wy wykopki nie dorośliście do prawdy, szczególnie kiedy jest dla was niewygodna.
A akcji protestacyjnej policji nikt nie popierał. 90% osób pytało o co chodzi i to już pod koniec protestu, czyli nie wiedzieli w ogóle że jest jakiś protest.
@RenkaRenkeMyje: Bo wami gardzę. Z każdym wpisem tacy jak ty się pogrążają, a ja mam bardzo dużo czasu. Widzisz? Nawet nie jesteś w stanie się odnieść do tego co napisałem. Musiałeś przejrzeć moje wpisy, wybrać losowy, zrobić ss i się podniecać jak to mi dosrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest najbardziej żałosne i to tylko potwierdza twoją słabość, bezsilność i brak argumentów.
@RenkaRenkeMyje: Art. 41.
Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie.
Art. 42.
Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto dopuścił się czynu zabronionego pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia. Zasada ta nie stoi na przeszkodzie ukaraniu za czyn, który w czasie jego popełnienia stanowił przestępstwo w myśl prawa międzynarodowego.
I tak dalej
@pogromca_idiotow po tym co napisales wnosze, ze jestes dzieciakiem ktory nie rozumie tego co czyta. Wlasnie napisales, ze podstawowe zapisy konstytucji łamią sie wzajemnie XD

Masz tu stwierdzenie kogos innego niz "kogos kto nie umie czytac"

"Utrzymywanie na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów całkowitego zakazu w tym zakresie prowadzi do naruszenia istoty konstytucyjnego prawa obywateli do zgromadzeń (art. 57 Konstytucji). Jest też sprzeczne z dopuszczalnym zakresem ograniczania prawa podmiotowego i zasadą proporcjonalności (art.
@RenkaRenkeMyje: No i ten artykuł to wypisz- wymaluj pokazuje jak zbudowane jest Konstytucja pisana przez przepitych postkomuchów.
"Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich."
ALE
Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.
Czyli w skrócie- masz wolność zgromadzeń, ale wystarczy klepnąć ustawę i już jej nie masz.
A RPO to akurat polityczne stanowisko, ten gość powie wszystko co mu jego właściciele (bo inaczej ich nie nazwę, bo trzeba