Wpis z mikrobloga

@Kic3k: To teraz idź sobie odpal #warzone. Przy wczytywaniu graczy masz listę kto na czym gra. 95% to albo pad ps4 albo pc z padem. Czemu? Bo aim assist jest tak dobrze zrobiony, że z każdego niedzielnego gracza robi bohatera przynajmniej przy recoilu. Ludzie na klawiaturze z kolei nadrabiają mobilnością. Jedna z niewielu gier gdzie postawiłbym znak równości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DziQ86: Coś w tym jest, ale ten aim assist nie jest taki jak każdemu patrzącego z boku mogłoby się wydawać. Owszem jak się w celujesz to "podciągnie", ale nie jest to przeskok w stylu - ech ci na konsolach to mają łatwo bo nie muszą celować. Cały movement na konsoli jest inny w porównaniu z graniem na piecu. Jak się człowiek uprze i przecierpi pierwsze kilka godzin to da się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kic3k: To teraz idź sobie odpal #warzone. Przy wczytywaniu graczy masz listę kto na czym gra. 95% to albo pad ps4 albo pc z padem. Czemu? Bo aim assist jest tak dobrze zrobiony, że z każdego niedzielnego gracza robi bohatera przynajmniej przy recoilu. Ludzie na klawiaturze z kolei nadrabiają mobilnością. Jedna z niewielu gier gdzie postawiłbym znak równości.

@DziQ86: żeby było równo to na pc też by musieli mieć
@zjemcimatke: Nie, nie jest to autonaprowadzanie w żadnym stylu. Lekko co najwyżej celownik zwalnia przy najechaniu na wroga. Ale w grze jest bardzo specyficzny rozrzut/odrzut broni i celownika, do tego w zależności od broni i założonych perków inny. I tu właśnie wchodzi konsola która kieruje ten recoil na korzyść pada.
@Kic3k : Bardzo, a fanem FPSów nie jestem i w żadne CODy itp się nigdy przedtem nie bawiłem. Chyba 3 razy
@loza__szydercow: przeważnie gram na PC w zasadzie na myszce się wychowałem ale mam ps4 typowo pod różne przygodowki czy god of war. Kupiłem sobie metro exoduss bo pleja zabieram do pracy gdzie przeważnie wieczorami nie mam co ze sobą zrobić a jak wracam do domu na wolne to nie mam czaj grać na PC i #!$%@? jaki to byl błąd xD na maksymalnej asyście i na izi dostaje #!$%@? no #!$%@?