Wpis z mikrobloga

w zachodnich krajach podobno żony się cieszą jak ich facet ma takie hobby, bo nie ugania się za innymi


@xan-kreigor: a tego to nie wiem. Moja partnerka lubi składać ze mną zestawy, a na moje hobby nie narzeka (przynajmniej teraz, jak jej zwolniłem inne szafy xD)

pomyle sie jezeli stwierdze ze za tym szklem na poleczkach elegancko lezy rownowartosc przyzwoitego samochodu? Ladna kolekcja.


@watcher22: ciężko powiedzieć. Sporo moich zestawów mocno
  • Odpowiedz
... jesu !! ... to wszytko nieotwarte pudełka?!!


@RobertKowalski: cześć już otwarta. Jak przejrzysz mój tag, to znajdziesz już kilkanaście zbudowanych zestawów. Więcej w drodze, bo wreszcie mam miejsce na ustawienie modeli.

wygląda jak wystawa w sklepie, eksponowanie pudełek nigdy mi się nie podobało. No ale kolekcja zacna.


@abcd23: pudełka za chwilę będą zastępowane zbudowanymi zestawami. A później pewnie własnymi konstrukcjami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zbir: Kolejny urażony, co się bawi lalkami xD
Nie trafiłeś, jestem abstynentem.
Nie wolajcie mnie więcej.
  • Odpowiedz
Dla ludzi z pasją zawsze plusik. A słuchaj, masz kobietę? Jak tak, to co ona na taką pasję?


@niekibicujepilkarzom: mam. Składa razem ze mną

jak masz pokój na same klocki, to aż się prosi o zbudowanie jakiejś dioramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@abcd23: zobaczymy za jakiś czas, jak już te zestawy będą pootwierane
  • Odpowiedz
U mnie niedawno połowa zestawów została rozebrana i poszła do sortu i mixa. Ciężko się zdecydować które zostawić (z technicami łatwiej), ale obrałem ścieżkę, że każda półka będzie tematyczną minimakietą (oprócz technic) i tematycznie zostawiłem modele. Na razie będzie to polar, space, hidden i ninjago. Biorąc pod uwagę powolność tworzenia makiet, pochwalę się w odległej przyszłości.
Co do pudełek, to pomimo że nie mam zamiaru sprzedawać klocków, to je trzymam w stanie
RokEndLol - U mnie niedawno połowa zestawów została rozebrana i poszła do sortu i mix...

źródło: comment_1589713584dJXFRovPZ1bSG5HnH9FUHP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz