Wpis z mikrobloga

Czesc. Zastanawia mnie o co chodzi z lego? Rozumiem, że teraz jest hype na to. Składanie zestawów krok po kroku według instrukcji zeby postawić je na polce wydaje mi się mało kreatywne i satysfakcjonujące dla dorosłego faceta. Cieżko byłoby podpiąć to pod modelarstwo. Czy tez traktujecie swoje zbiory jak sandbox? Pytam serio.


@hod_dog: jak chcesz, to możesz nie składać z instrukcją, tylko wykorzystać do zbudowania czegoś swojego. Lego pozwala się też
Rozumiem, że teraz jest hype na to. Składanie zestawów krok po kroku według instrukcji zeby postawić je na polce wydaje mi się mało kreatywne i satysfakcjonujące dla dorosłego faceta.


@hod_dog Dorosły facet robi to na co ma ochotę i co sam uważa za satysfakcjonujące, a nie to co za satysfakcjonujące uznają obcy ludzie, którzy kompleksy na punkcie własnej męskości leczą pasywną agresją.
gdzie meble kupowaleś?


@paul43: meble robione na wymiar u stolarza w małym miasteczku z którego pochodzę

Jedno z nielicznych "hobby", których chyba nigdy nie zrozumiem. Dla 10 latka spoko.


@Kliko: hobby jak każde inne. Jedna osoba wywali kasę na rower, inna osoba na gry komputerowe, a ktoś jeszcze inny kupi sobie klocki. Ja np nie rozumiem jak można np zbierać znaczki, albo np kupować co roku Fifę ¯\_(ツ)_/¯