Wpis z mikrobloga

Czesc. Zastanawia mnie o co chodzi z lego? Rozumiem, że teraz jest hype na to. Składanie zestawów krok po kroku według instrukcji zeby postawić je na polce wydaje mi się mało kreatywne i satysfakcjonujące dla dorosłego faceta. Cieżko byłoby podpiąć to pod modelarstwo. Czy tez traktujecie swoje zbiory jak sandbox? Pytam serio.


@hod_dog: jak chcesz, to możesz nie składać z instrukcją, tylko wykorzystać do zbudowania czegoś swojego. Lego pozwala się też
  • Odpowiedz
  • 50
Rozumiem, że teraz jest hype na to. Składanie zestawów krok po kroku według instrukcji zeby postawić je na polce wydaje mi się mało kreatywne i satysfakcjonujące dla dorosłego faceta.


@hod_dog Dorosły facet robi to na co ma ochotę i co sam uważa za satysfakcjonujące, a nie to co za satysfakcjonujące uznają obcy ludzie, którzy kompleksy na punkcie własnej męskości leczą pasywną agresją.
  • Odpowiedz
@damw: Wygląda super, niewyobrażalna kolekcja, jak było mi trochę szkoda duże kwoty lokować w lego to zaczynam wyzbywać się tego uczucia :D
  • Odpowiedz
gdzie meble kupowaleś?


@paul43: meble robione na wymiar u stolarza w małym miasteczku z którego pochodzę

Jedno z nielicznych "hobby", których chyba nigdy nie zrozumiem. Dla 10 latka spoko.


@Kliko: hobby jak każde inne. Jedna osoba wywali kasę na rower, inna osoba na gry komputerowe, a ktoś jeszcze inny kupi sobie klocki. Ja np nie rozumiem jak można np zbierać znaczki, albo np kupować co roku Fifę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz