Wpis z mikrobloga

@stresS oj 20-25 pomnóż kilka razy xD Myślę, że bliżej 60-70. Tu są pojedyncze zestawy za 1k, a z tego co pamiętam to @damw ma też 41999, który sam poniżej 2k nie schodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kliko: Aż tak zakuło, że profil przeglądałeś?
Przynajmniej to co oglądam jest realne w przeciwieństwie do twoich bajek z wyimaginowanymi dziewczynami w których pewnie się #!$%@? patrząc na ilość wpisów z tym samym motywem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m0rgi: wiedziałem, że tak odpowiesz. Jesteś taki przewidywalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie nie wchodzę na profile ludzi, ale że ty to zrobiłeś, to dałem sobie prawo zrobić to samo. Ostatni wpis o anime mam sprzed miesiąca i dotyczy muzyki z anime, więc twój desperacki wysryw nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damw No tylko pozazdrościć, że masz już miejsce do eksponowania :D U mnie jeszcze nie ma tynków, a już myślę jakie meble kupić do pokoju, żeby udało się wszystko ustawić. Nie jest to proste, bo takie bydlaki jak 42055 Wheel Excavator są wysokie, a takie jak 8458 Silver Champion strasznie długie. W tym momencie potrzebuję też około 45 dużych slotów i trochę takich na mniejsze sety jak 8455 albo 8436. Rozumiem, że
  • Odpowiedz
Rozumiem, że meble robione na wymiar u stolarza?


@firunna: tak. Wszystkie w sumie meble to mieszkania robiłem na wymiar

Jak głębokie są te półki?

Te po lewej stronie (gdzie jest większość Technic, Creator Expert itd) 40 cm, te po prawej stronie (z Brickheadz, Architecture) 32 cm. Do tego dochodzi jakieś 2 cm na profil z szybą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Kliko: Jesteś tak żałosny w swoim przegrywie z kotem i marzeniach o bajkowych dziewczynach, że musisz szukać potwierdzenia problemów u innych.
Zauważ, że nie piszę tego w twoim wpisie z bajkowymi postaciami a jedynie odpisuje na twoje idiotyczne stwierdzenia we wpisie gościa co kolekcjonuje lego do którego musiałeś się przywalić samemu będąc kilkanaście poziomów spierdzielenia niżej.
  • Odpowiedz
wygląda jak wystawa w sklepie, eksponowanie pudełek nigdy mi się nie podobało. No ale kolekcja zacna. Szczególnie tych budynków z creatora zazdroszcze, marzy mi się jakaś mała diorama z nich.
  • Odpowiedz