Wpis z mikrobloga

@damw: Wyszukałem sobie tego Bricky_brick i rzeczywiście, te prace robią wrażenie. Nie wiedziałem też o aspekcie inwestycyjnym. Dzięki, pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@damw: Odpowiem pytaniem na pytanie: Nie uważałbyś za dziwne, gdyby dorosła kobieta bawiła się lalkami barbie?
  • Odpowiedz
sporty walki, kiedys aikido, teraz boks, chcialem isc na szermierke, ale troche szkoda wyrzucac tyle pieniedzy na hobby. niedlugo przerzucam sie tez muay thai/kickboxing


@tomislawniepelka: no dobra, te argumenty do mnie trafiają, zdecydowanie w chwili obecnej masz najciekawsze hobby z zawołanej grupy osób.

Nie uważałbyś za dziwne, gdyby dorosła kobieta bawiła się lalkami barbie?


@Kliko: zawsze odpowiadasz pytaniem na pytanie?
Co do twojego pytania: nie, nie uważałbym. Jeśli robi to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@damw: Widzę, że zabolało mocno, skoro aż stalkujesz mój profil ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego układania samochodzików.
  • Odpowiedz
no i mi sie nie podobasz za ten tekst o znaczkach( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ja-qb: napisałem, że nie rozumiem. Nie napisałem natomiast, że to gówniane hobby. Chociaż w sumie jak teraz pomyślę, to kolekcjonerstwo jak każde inne. Ja w sumie zbieram plastik xD

nie chcesz mieć może żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Green81: już zaklepany jestem

Widzę, że zabolało mocno, skoro stalkujesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: Nie ma dla mnie czegoś takiego jak męskie hobby. Są normalne i dla dzieci, np. bawienie się lalkami czy samochodzikami, oglądanie bajek przeznaczonych dla dzieci, kolorowanki itd.
  • Odpowiedz
@damw: To jak będziesz w domu to daj znać, może akurat będę w Ciechanowie.
Zazdro kolekcji, składałbym jak #!$%@?. Kreatywne hobby, a najważniejsze, ze masz gdzie to trzymać! Widać, ze nie #!$%@? się w tańcu! ;)
  • Odpowiedz