Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody_szybki: z tego co wiem są problemy z migaczami i gaz się zacina przez co niektórzy myślą że ich poganiasz. Nie wiem czy jak kupujesz urzywane to też dodatkowo jest kurs na bycie palantem
  • Odpowiedz
@wam116: A oka to pisz jaśniej że chodzi Ci o normalne drogi :) . Czy ja wiem z wyprzedzaniem tych 90km/h, przejedź na DK16 mrągowo-olsztyn to szybko zmienisz zdanie odnośnie wyprzedzania, tam się inaczej nie da jechać.
  • Odpowiedz
@wam116: Pełno wywrotek jadących na budowę, jadą ok 60km/h plus turyści którzy średnio znają drogę i lecą też podobnie. Ogólnie polecam Ci się przejechać jak będziesz miał tylko okazję bo droga jest świetna, no i oczywiście widoki :P
  • Odpowiedz
@dzakubmwo Dlatego pisałem, że nie widzę powodu do skreślania 1.5 bo nie widzę powodu do wyprzedzania aut jadących 90 na krajowce. Ale w sumie mamy pełno frustratow drogowych to różnie bywa.
Domyślam się, ja planowałem Mazury już jakoś od listopada, teraz się obawiam że np. na ścieżkach rowerowych będą tłumy i nie pojeżdżę xD
  • Odpowiedz
@dzakubmwo Nie wiem xD na codzien nie jeżdżę na rowerze zbytnio. Chciałem sobie pojeździć, usiąść nad jeziorkiem czy coś. Dziewczyna się boi łódek i jakoś sobie inaczej musimy radzić :(
  • Odpowiedz