Wpis z mikrobloga

@Karbostyryl nie mam nic prseciwko homo, (najlepszy przyjaciel którego kocham to homo), ale bycie homo to jest zaburzenie. Ogromne odstępstw od gatunkowej normy, która pozwala na rozmnażanie, która całkowicie #!$%@? ci życie, bo masz po prostu statystycznie do dupy. Nie znam żadnego geja, a znam ich sporo, którzy by powiedzieli że chcieliby się urodzić jako gej jak mieliby wybór, a każdemu takie pytanie zadaje.
@Karbostyryl uprzykrza im najbardziej trudność w znalezieniu partnera i bardzi mały wybór. Porównaj wybór osób hetero do homo.

A definicja jest normatywny stan, który czyni o fundamencie życia - rozmnażanie. Podstawą życia w jakiejkolwiek informacji jest życie i dalsze przekazywanie informacji.

Jeżeli coś przeszkadza w tym drugim, to ciężko uznać za fakt, że to nie jest nienormalne XD

I nie deprecjonuj mojej opinii tym że to tylko moja opinia. Bo w gronie
uprzykrza im najbardziej trudność w znalezieniu partnera i bardzi mały wybór. Porównaj wybór osób hetero do homo.


@Hawthorne: A ja z kolei mam znajomego homo, i jakoś nigdy nie miał problemu ze znalezieniem partnera. Pojęcie na dziś - dowód anegdotyczny.

A definicja jest normatywny stan, który czyni o fundamencie życia - rozmnażanie. Podstawą życia w jakiejkolwiek informacji jest życie i dalsze przekazywanie informacji.


@Hawthorne: Znowu to samo. Nie chodzi o