Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Czytaj ze zrozumieniem

Jeżeli w tym kraju jest jakaś propaganda

Główne wydanie wiadomości wygląda jak TV trwam, ministrowie matce boskiej zawierzyli energetykę, ochronę zdrowia + pewnie jeszcze parę innych ministerstw, sejm oficjalnie uznał Chrystusa królem Polski, wszystkie święta religijne transmitowane w publicznej telewizji, masa hajsu idzie z budżetu na kościół, warte milion złotych działki sprzedawane za 1% wartości albo dzierżawione za 300 złotych miesięcznie pod budowę kościółków, kościół nie płaci
Czyli chcesz zakazać prywatnym korporacjom emisji seriali, które tobie się nie podobają? I później nazywasz się jeszcze wolnościowcem? XD


@Karbostyryl: jesteś za serialami w telewizji z treściami pedofiliskimi? Czy zabronisz bo Tobie się nie podobają.

Poza tym nigdzie nie napisałem, że chce zabronić.
Nie wiem z jak głębokiej dupy wyciągnąłeś taki wniosek.
@ImInLoveWithTheCoco: netflix, korporacje, serwisy internetowe, media prywatne no postulowanie dodatkowych ograniczeń prywatnych podmiotów byłoby chyba antywolnościowe. Może się mylę ale kojarzę wolnosciowców właśnie z podejściem polegającym na tym, że jeżeli mam swoją firmę to mogę marketingowo celować sobie w taką grupę w jaką chcę, niezależnie czy będą to katolicy czy osoby homoseksualne czy miłośnicy labradorów i ponoszę po prostu rynkowe konsekwencje tych działań np spadek liczby klientów miłośników bernardynów xD
jesteś za serialami w telewizji z treściami pedofiliskimi?


@ImInLoveWithTheCoco: Czy ty właśnie porównałeś lgbt z pedofilią? Osoby LGBT istnieją, czy wam się to zamordyści podoba, czy nie. A skoro istnieją w społeczeństwie, to chyba jasne że można o nich robić seriale?

Poza tym nigdzie nie napisałem, że chce zabronić.


@ImInLoveWithTheCoco: Jesteś przeciw "homopropagandzie", to jak niby inaczej chcesz z nią walczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImInLoveWithTheCoco: Dla korporacji bycie przyjaznymi gejom i lesbijkom jest po prostu opłacalne. Okazało się, że taka jest jedna z cech kapitalizmu. Czy twierdzisz, że to źle?
Etyka chrześcijańska wymaga od wyznawców zmiany stylu życia, i nie ma nic wspólnego z liberalizmem (czyli wolnościowymi poglądami i nastawieniem).

Wolność wiąże się m.in. z nonkonformizmem i indywidualizmem, a te akurat od początku są sprzeczne z religijnością i społeczeństwami będącymi jednocześnie wspólnotami religijnymi. Reguła jest
@ImInLoveWithTheCoco:

bosak nie jest wolnościowy bo:
- nie jest at tak bardzo wolnorynkowy (jak działalność nie zgadza sie z jego pogladami to by jej najchętniej zakazał - popiera zakaz handlu w niedzielę)
- popiera rozdawnictwo (popiera 500+, może nie w takiej formie jak jest ale popiera)
- jest zwolennikiem autorytaryzmu

bosak może mówić o sobie "wolnościowy" kandydat ale to tylko chwyt aby zebrać poparcie. puste hasło

Bosak jest w niebieskim kwadracie
P.....k - @ImInLoveWithTheCoco: 

bosak nie jest wolnościowy bo:
- nie jest at tak...

źródło: comment_1589641499a40ELJi6fQBV3NNZi3xKYy.jpg

Pobierz