Wpis z mikrobloga

@bmstr: zaraz jakiś półmózg napiszę że piękny bunkier bla bla w lesie podobne więc będę pierwszy. Bardzo ładne mi się podoba. (Śmieszny mnie wsumie że ludzie tak szkalują beton bo teoretycznie jest bardziej szlachetnym i szczerym materiałem niż styropian i tynk który mimo tego że wdzięczny, to zalatuje postmodernistyczna tandetą.)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wachaczaj: ja rozumiem, że nie każdemu musi podobać się faktura betonu i może ktoś woli np wykonczenie drewnem lub tynkiem, ale porównania do komunizmu czy bunkrów pokazują, że niektórzy ludzie najwidoczniej widzieli beton jedynie na ścianach swojego bloku z wielkiej płyty, co raczej świadczy o ich wąskich horyzontach¯\_(ツ)_/¯
@bmstr: zgadzam się ale moim zdaniem argument typu: " ble, brzydkie, na tynk już pieniedzy nie starczyło?" jest troszkę ignorancki. Materiały można wybrać nie tylko ze względu na to czy się podobają czy nie ale też to co sobą reprezentują, co można z nich zbudować itd, itp. Każdy materiał ma jakąś wartość dodaną tak jak np. cegła kojarzy się z rzemiosłem a beton ma plastyczność. Dlatego warto zadać sobie pytanie dlaczego
wachaczaj - @bmstr: zgadzam się ale moim zdaniem argument typu: " ble, brzydkie, na t...

źródło: comment_1589568378gEZH6in4VzZnT9fkWo4a85.jpg

Pobierz