Wpis z mikrobloga

Mirki mam takie pytanie - skończyła mi się umowa na abonament w PLAY więc jestem na etapie rozglądania się za najkorzystniejszą ofertą. Mam łącznie pięć numerów (żona + dzieci + ja) - PLAY zaoferował mi mega promocję rodzinną i lojalnościową - 40 zł za numer w abonamencie na dwa lata (w sumie to i tak mniej niż płaciłem do tej pory).
Odwiedził mnie dziś brat i w sumie wyśmiał - bo on korzysta z oferty na kartę (też PLAY) - za 25 zł bez łaski i bez wiązania się na dwa lata ma w sumie to samo.
I nie wiem o co tu chodzi - może są jakieś przesłanki o których nie wiem - że jednak warto brać abonament? Kompletnie nie mogę tego ogarnąć - pomoże ktoś?

#play #orange #pytanie #pomocy #plus
  • 11
@Miczogen: jeśli numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach, zyskasz rabat i zamiast 50 zł będziesz płacił tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no
@Miczogen: Ceny wszędzie są porównywalne (25-30 zł za nolimit). Kieruj się zasięgiem - dla każdej z osoby wybierz tak, aby w miejscu gdzie najczęściej przebywa była zadowolona z dostępności usług.

@Miczogen: Olej abonament i sprawdz ceny na karte, bedziesz placil 20-30 zlotych za numer z nielimitowanymy rozmowami i smsami oraz paczka danych. Ewentualnie moze byc jeszcze taniej w Flex, Nju czy Plushu. Nju na przyklad placisz 29 zlotych plus opcjonalnie 9 za drugi numer, masz rozmowy i smsy bez limitu, dodatkowo 10 giga dzielone na dwa numery, paczka danych rosnie co pol roku do bodajze 30 giga po dwoch latach. Ewentualnie
@Miczogen: Skoro masz 5 numerów to najkorzystniej będzie dla Ciebie Orange Flex.
Każdą z osób dodajesz do rodziny 15zł/osoba i jest wszystko nielimitowane. GB możesz każdemu przesyłać wedle uznania. Nie wiem w jakim wieku są dzieci ale jeśli byś dołożył 10 zł to byś miał nielimitowane social media, komunikatory + 15 GB na resztę.

Więcej napisałem w tym wpisie o Orange Flex

Gdy wpiszesz kod promocyjny z wpisu to po miesiącu
LubieKiedy - @Miczogen: Skoro masz 5 numerów to najkorzystniej będzie dla Ciebie Oran...

źródło: comment_1589548896x878UEasAYT4Qb5YsqS7Bq.jpg

Pobierz