Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się zapytać, jak to wygląda o #polskirap tak specjalnie taguję to żeby przylecielu tutaj Ci wszyscy eksperci xD, bo przejrzałem pół polskiej sceny rapowej, i tych popularniejszych pokroju Bedoes, taconafide ( chłop się na łyso ogolił bo fejmu brakowało i przez parę piosenek innego udawał że depresja, yebać pieniążki a w kolejnych muzach że ma pieniążki i jest zajebiście XDD, ) takiego jednego co da się słuchać z tych znanych to taconafide, bo ma taki swój styl, da się tego słuchać, ale jak dołącza do niego ten z podobno depresją to nie odpalam jego. Ja nie mówię oooo jacy to Amerykańce kreatywni bo w każdym kraju jest jakiś gówno raper, no ale chociażby omówię teraz tego bedoesa. Tak przewinąłem sobie z nim te jego piosenki sprzed paru lat do tej pory. Przez parę lat #!$%@? o tym jak mu źle jest że go bili gnębiono go, rozumiem 2-3 piosenki nagra ale on #!$%@? od paru lat o tym samym tylko inny bit i lekko podmieniony tekst, no ile można XDD, on jest jakiś wyjątkowy żeby się na nim litować że miał #!$%@? dzieciństwo? Setki milionów osób tak ma xD. Teraz zmienił i śpiewa o tym że go dziewczyna rzuciła że pieprzenie ktoś ma małego haha wiecie bo sex! Aleś śmiesznie beka! XDD
Obejrzałem szpaka jedną muzę, no #!$%@? chłop śpiewa obok grupki innych jego znajomych że #!$%@?ć korona świrusa, no bardzo mądre i że narkotyki bo wiecie Ja to taki amerykański gangster narkotyki dupeczki, siano i ogólnie no XDD.
Ja nie rozumiem fenomenu tych ludzi xD, jeszcze była garstka innych co wyzywali co oni mają że gucci i wiecie jakieś rolexy a Ty ich biedaku nie masz. No #!$%@? dobry tekst XDD.
Pewnie gdzieś w odmętach jutjuba znajdą się fajni raperzy, no ale kurde ciężko mi się doszukać, bo co z tego że fajny bit leci, skoro chłop śpiewa o tym ile ma kasy że ćpa do rana i że pięknie jest, później mi się to do głowy wbije i będę przez niego tak myślał bo każdy o tym samym nawija XD
Teraz lato się zbliża, co prawda pandemia jest ale akurat na lato pewnie już będę słychać 8 latków na ulicach z głośnikami jak odpalają takiego bedoesa albo jakiegoś Tymka XDD
Nie, nie mam bólu dupy, nikt mnie nie zmusza słuchać polskiego rapu i nie słucham. Tak jak pisałem czastem Taco Hemingway ale to rzadko, wytłumaczcie mi w czym jest fenomen takich ludzi? Ja to bardziej za #patorap uznaję a nie za coś z przekazem XDD, jak mam zły humor to odpalam sobie takie polskie gówno zapętlone i od razu cringe jest i mam bekę xD. Spokojnie, znam angielski ( lvl 19 here ) więc wiem co mówią tam za granico xD
DYSKUSJA TO JEST XD
#pytanie #patorap #rap

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebde98ef5c87a77924b4af2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałbym się zapytać, jak to wyglą...

źródło: comment_1589521897UKTXAgTVkvNBFxCCEFzOru.jpg

Pobierz
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie rap robią zwykle chłopaki z bloku, o czym mają nawijać? O tym co obecnie czują. Jak ktoś jest smutny to o smutku, jak ktoś rucha fanki to o tym że wygrywa życie. Są i tacy którzy starają się przemycać jakieś treści, dać coś wartościowego fanom. Ten jak to mówisz co udawał depresję zrobił ciekawy ruch marketingowy i jak się okazuje chciał coś tym udowodnić ludziom, ale widać jak bardzo