Wpis z mikrobloga

@farmaceut:

@GamesFlemes: ta gra zostala stworzona do modow, tu nie ma co sie zastanawiac tylko instalowac. Wiekszosc modow tylko zwieksza przyjemnosc z gry, a o to chodzi.

Wejdz na workshop i zobacz sobie Vanilla, CM Color Coded Mood Bar [1.1], Damage Indicators [1.1], Wall Light, Allow Tool, [KV] RimFridge - 1.1.,RimHUD, RPG Style Inventory plus inne

Wiekszosc z nich calkowicie nie wplywa na rozgrywke tylko ulepsza gre. Poprawia grer wizualnie
@Bubedron: chłopaki, spełniacie moje marzenia :( to będzie czysta przyjemność! Wal smialo mordeczka!
Jak ja zaczynałem to musiałem oglądać tutoriale zagranicznych jutuberow bo mało znane było, oszczędzę wam tego!
Zapłacicie srebrem za organy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thirteenxiii: osobiscie uwazam Rimworld za jedna z lepszych gier dekady(razem ze Stardew Valley) i tu nawet nie bede z nikim polemizowac, bo miodnosc jakie te gry maja bije wszystko inne na glowe.
Co do modow to: H.C_ThrumboReskin(#!$%@?, a cieszy-pac), PawnTargetFix Unofficial for 1.1(obowiazkowe), Yayo's Combat 3(pac), Dubs Mint Minimap(powinno byc w grze obowiazkowo), Vanilla(wszystkie), More Sculpture(pac), Better Ground Textures?(pac), [Ry]HD Pawn Textures(pac), Awesome Inventory(zamiast Rpg style inwentory),