Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miret210: jak możesz to zaklej te ubytki taśma nawet bezbarwna. ja tak zrobiłem to fachowiec był more than content bo nie było dodatkowej roboty w postaci czyszczenia, za 1 odprysk zapłaciłem 60zeta
  • Odpowiedz
@PanKracy582: przez usztywnienie zawieszenia buda ma więcej do roboty i dlatego pęknięcie dość szybko się powiększyło, buda jak na japończyka premium jest w bardzo dobrym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@PanKracy582: jeśli to już było pęknięte (a tak zrozumiałem z tego co napisał @citron ), to nic dziwnego że poszło dalej przy sztywniejszym zawieszeniu i większej feldze, wcale nie musi to być zgniła buda.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: Widzę z motoryzacją masz do czynienia tylko przez internet :D w skrócie, duże koło to odpowiednio niski profil opon aby zachować odpowiedni współczynnik wysokości do szerokości (aby zminimalizować przekłamanie prędkościomierza), większe ciśnienie w oponach, to powoduje że na zawieszenie działają większe siły, które przenoszą się na karoserie. Usztywnienie zawieszenia przyspieszyło proces pękania szyby, która była już wcześniej pęknięta na odcinku jakiś 5 cm+ Autorowi wpisu też w 1 dzień
  • Odpowiedz