Wpis z mikrobloga

@miret210: to spokojnie ci naprawią. ja płaciłem 100 pln w firmie co wymieniaja szyby. w miescu uderzenia będziesz miał tylko coś ala mleczne szkło - ale to nawet nie jest miejsce w polu widzenia wiec bez problemu, szkoda wymieniac szybe. jak ktoś nie będzie się szybie przyglądał przez pół godziny to nawet nie zauwazy.

btw u Ciebie też był taki huk jakby silnik wybuchł ? XD nawet chyba dwoma kamykami
  • Odpowiedz
@miret210: IMO za blisko krawędzi żeby dało się naprawić, miałem ziomka który robił takie rzeczy

Nie kupuj najtańszej szyby, bo przy pierwszym lepszym kamieniu bedzie to samo, kup pilkingtona
  • Odpowiedz
@miret210: Sam jestem 2 dni po wymianie szyby. W pilkington jeżeli do danego modelu nie ma szyby od nich to montują zamienniki firmy Benson (china) z tym co ma szyba w oryginale (grzanie wycieraczek itd.). Z robocizną płaciłem 680 zł (500 zł szyba)
  • Odpowiedz
@miret210: mam to samo, praktycznie w identycznym miejscu. Jeżdże już ponad rok. na przeglądzie sam zwróciłem uwagę diagnoście. machnął ręką, zapytał czy nie mam na co pieniędzy wydawać xD
  • Odpowiedz