Wpis z mikrobloga

Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Prawica polska, prymitywna klasa robotnicza, patusy, kibole moga otwierac Igristoje, natomiast ja - przyzwoity Polak i Europejczyk czuje zwyczajnie wstyd, ze za takim fatalnym rynikiem w rankingu stoi DRAMAT LUDZKI.

W Srodku Europy nie moze spokojnie zyc para kochajacych sie ludzi, poniewaz katolickie zabobony i prymitywna przemoc fizyczna i werbalna powoduje, ze nie moga trzymac sie za rece czy obierac wedle swojego uznania, bo to zwyczajnie dla nich NIEBIEZPIECZNE!
Zero empatii w tym prostym spoleczenstwie - smutny jest los staruszki z niska emerytura, smutny jest los jest samotnego rodzica, czy cierpiacego na depresje mlodego czlowieka. Ale "pedaly niech #!$%@?, to sa zboczeni sodomici, nienawidzimy ich"...

Kolejny ranking zblizajacy nas do Bialorusi czy Turcji.

#lgbt #oswiadczenie #polska #europa
J.....s - Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Pra...

źródło: comment_1589443377w5LIXoRp5C0ZPA9LI2Gpgv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@veldrinn: Nie takie dane z dupy. Homofobia jest w Polsce tak powszechna jak jedzenie cebuli. Niedawno na youtubowym kanale lokalnego medium była ankieta wśród przechodniów dotycząca stosunku do związków partnerskich dla osób homoseksualnych. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem tam sąsiada, starszego miłego pana, który mieszka na moim piętrze. Na co dzień taki uprzejmy, wesoły, bardzo pobożny, a przed kamerą powiedział tylko trzy słowa: "to są gady". Miał swoje pięć
  • Odpowiedz
i dlaczego jej pracownik będący transwestytą


@mack_wheeler: Zacząłeś swój komentarz obrażając drugą osobę. Ta organizacja ma wiele pracowników - nad tym raportem nie pracowała tylko jedna osoba. I jeśli osobę transpłciową nazywasz "transwestytą" to pokazujesz swoją transfobię lub niewiedzę.

kryteria dotyczą głównie przywilejów osób
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: > przypomnijmy kilka faktów:

1. W Polsce nigdy nie było prześladowania homoseksualistów przez polskie prawo, homoseksualizm nigdy nie był karany/zabroniony

2. Polska to jedno z najbardziej tolerancyjnych społeczeństw w Europie, to tutaj schronienie znaleźli żydzi, przeganiani z każdego innego miejsca


@malleonamalo: To jest tak żałosne, że honofobiczny obraz Polaków jest tak obrzydliwy, że musicie non stop powtarzać co było setki lat temu. To co było setki lat temu nie ma żadnego wpływu na obecną sytuację osób
  • Odpowiedz
@artpop: > Zacząłeś swój komentarz obrażając drugą osobę. Ta organizacja ma wiele pracowników - nad tym raportem nie pracowała tylko jedna osoba. I jeśli osobę transpłciową nazywasz "transwestytą" to pokazujesz swoją transfobię lub niewiedzę.

Faktycznie popełniłem błąd, chodziło mi o osobę transseksualną. Transwestytyzm i transseksualizm to są dwie osobny rzeczy, jednakże nie widzę tu nigdzie obrażania kogokolwiek. Jedynie użyłem (co prawda błędnego) terminu naukowego żeby podkreślić, że może być tu lekki problem z obiektywizmem, przez pryzmat działalności organizacji jak i autora. A autor pracy jest jeden, nigdzie nie dopatrzyłem się informacji, że autorów jest wielu. Podpisał się pod tym ten konkretny pan, strona numer 7.

Równe prawa człowieka to nie są
  • Odpowiedz
@Jud-Suss nie ma czegoś takiego jak homofobia i ta mapka nic nie mówi, jest kobietą i mężczyzną i tak wygląda normalna rodzina, a ułamek procenta chorych może se takie tabelki z płaczem tworzyc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Formbi: Minęło, co nie zmienia faktu, że Kuba jest marnym dowodem na dobrą sytuację osób LGBT przy "braku burżujów". Kontakty homoseksualne zostały zalegalizowane w 1979 roku (po 20 latach od rewolucji). Wcześniej osoby LGBT miały tam piekło. Do 1993 nie miały prawa być w partii. Co do operacji KOREKCJI płci - nie ma to jak wyciągać jeden, w dodatku maleńki aspekt praw LGBT i uważać ho za ostateczny dowód potwierdzający
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: "Sofizmat rozszerzenia, znany powszechnie jako chochoł, atakowanie chochoła albo wznoszenie chochoła – błąd logiczno-językowy, który polega na tym, że stosujący go sprawia wrażenie obalenia argumentów przeciwnika poprzez obalenie argumentu, który nie został przedstawiony przez tego przeciwnika." Co on pisał o obozach koncentracyjnych i znaczkach ? Uważasz, że brak obozów koncentracyjnych jest jednoznacznym dowodem na brak niebezpieczeństwa? To takie zadanie domowe: weź pochodź sobie z jakimś kolegą za rękę w
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: uważam, że to są gnioty skrajnie lewicowe.

Mam rozumieć, że dla lewej strony jak jakiś pacan co by chciał bić, leczyć homoseksualistów i nie traktuje ich jak ludzi jest na równi z kimś, kto nie zgadza się aby takie osoby mogły zawierać małżeństwa (co innego związki partnerskie) i nie zgadzają się na adopcje przez takie osoby dzieci?
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Kubański rząd się użera z religijnymi wariatami i stąd opóźnienia z reformą małżeństw.

A 2019 Apretaste opinion survey showed that 63.1% of Cubans were in favour of legalising same-sex marriage, while 36.9% were opposed.

W Iranie za stosunki seksualne można nawet zostać zabitym więc nie wiem co to za porównanie.

To nie dowcip, tylko rzeczywistość.

bu ha ha benc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: "To są gnioty skrajnie lewicowe" ale że co, bo nie za bardzo rozumiem?
"Mam rozumieć, że dla lewej strony..." ale gdzie w ogóle była o tym mowa ? Temat był "Polska jest krajem niebezpiecznym dla osób homoseksualnych", a nie "kto jest kim dla lewej strony."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Formbi: Przez 60 lat ? Che i Castro byli religijnymi wariatami ? Poza tym w USA jest znacznie więcej religijnych wariatów i nie przeszkadzało to uregulowaniu kwestii małżeństw. W Iranie za stosunki seksualne można zostać zabitym, ale za to mają finansowane przez państwo (czytaj obywateli) operacje korekcji płci. Czy to nie ten fakt sprawia, że uznajesz Kubę za miejsce przyjazne LGBT ? "bu ha ha benc"-nawet nie widzisz swojego błędu
  • Odpowiedz