Wpis z mikrobloga

Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Prawica polska, prymitywna klasa robotnicza, patusy, kibole moga otwierac Igristoje, natomiast ja - przyzwoity Polak i Europejczyk czuje zwyczajnie wstyd, ze za takim fatalnym rynikiem w rankingu stoi DRAMAT LUDZKI.

W Srodku Europy nie moze spokojnie zyc para kochajacych sie ludzi, poniewaz katolickie zabobony i prymitywna przemoc fizyczna i werbalna powoduje, ze nie moga trzymac sie za rece czy obierac wedle swojego uznania, bo to zwyczajnie dla nich NIEBIEZPIECZNE!
Zero empatii w tym prostym spoleczenstwie - smutny jest los staruszki z niska emerytura, smutny jest los jest samotnego rodzica, czy cierpiacego na depresje mlodego czlowieka. Ale "pedaly niech #!$%@?, to sa zboczeni sodomici, nienawidzimy ich"...

Kolejny ranking zblizajacy nas do Bialorusi czy Turcji.

#lgbt #oswiadczenie #polska #europa
J.....s - Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Pra...

źródło: comment_1589443377w5LIXoRp5C0ZPA9LI2Gpgv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@veldrinn: Akurat wagina na patyku i przerobione godło to dzieło kilku osób, niebędących organizatorami marszy równości. Waginę na patyku zrobiły dwie feministki z grupy Dziewuchy Dziewuchom, które potem przyszły na gdański marsz równości. Twierdzisz, że nie powinno było się ich tam wpuścić, czy co?
W ogóle to nie wiem, komu przyszło do głowy skojarzenie waginy na patyku z Maryją, bo osobiście po spojrzeniu na to nie miałem takich skojarzeń.
Jeśli
  • Odpowiedz
No i co dalej? Nic z tego nie jest powiązana z aktywnością homo jako taką. Zaburzenia psychiczne spowodowane dyskryminacją i prześladowaniami, a choroby wenetyczne statystycznie większą ilością ryzykownych zachowań seksualnych. Przecież tam to jest w jasny sposób napisane. Gej ze stałym partnerem nie jest narażony na choroby weneryczne, a dyskryminacja to raczej argument za szeroko pojętą aktywnością LGBT w celu jej minimalizacji.


@Ekspert_od_niczego: Strasznie manipulujesz. Choroby weneryczne i nowotwory jak
  • Odpowiedz
@pieczarrra: ale zrozum, że tak naucza Kościół i wielokrotnie jest o tym napisane wołami w Biblii i nie ma żadnych dowodów, że to nie jest zboczenie jak inne zboczenia, za to jest mnóstwo naukowych dowodów, że z nimi jest coś nie tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KawaJimmiego: Manipuluję, bo czytam co było napisane w Twoim źródle? "Tak jak z każdym uprzedzeniem społecznym, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia." - Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne
"Badania wskazują, że problemy napotykane od młodości przez osoby LGBT, takie jak zastraszanie, atakowanie i dyskryminacja mogą w znaczącym stopniu przyczynić się do depresji, popełniania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KawaJimmiego: A dlaczego uważasz, że heteroseksualizm nie jest zboczeniem ? Bo jest go więcej ? U szympansów bonobo stosunki hetero to zaledwie 1/3 wszystkich. Zatem u nich zboczeniem jest heteroseksualizm? Nie ma żadnych dowodów, że homoseksualizm jako taki jest szkodliwy. A w Biblii jest napisane jak złe jest jedzenie krewetek, szycie ubrań z różnych nici, a za gwałt na kobiecie winę ponosi wyłącznie kobieta i powinna zostać ukarana małżeństwem z
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Nie chce mi się odnosić do wszystkiego co napisałeś i szkoda mi czasu, odniosę się tylko do wybranych elementów. Gdzie ja kłamię? Większość zakażeń HiV-em czy syfilisem powoduje garstka MSM. To co, to nie MSM to sprawia, tylko ich zachowania seksualne? To nie pijani kierowcy powodują wypadki, tylko ich jazda po pijaku... 2% MSM w amerykańskim społ. powoduje 67% odnotowanych zakażeń w USA.
Nikt nie udowodnił, że to co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KawaJimmiego: "Nie chce mi się odnosić do wszystkiego co napisałeś"-nie chcesz, czy nie potrafisz?
"Gdzie ja kłamię?"-służę uprzejmie. "Strasznie manipulujesz."-chociaż jedynie przytoczyłem TWOJE źródło. "Choroby weneryczne i nowotwory jak najbardziej są powiązane z aktywnością homo"-kłamstwo, nie ma tam nic takiego. Nie odróżniasz korelacji od powiązania. Przykład-statystycznie Polacy najczęściej kradną samochody w Niemczech. Mój wniosek-jest korelacja między kradzieżą, a narodowością sprawcy kradzieży. Twój wniosek-Polacy jako naród mają powiązanie z procederem kradzieży samochodów w Niemczech. Widzisz teraz swoje kłamstwo?
"homo (MSM)"-bujda na resorach. Homo to znacznie mniej niż połowa MSM. Większość to bi i eksperymentujący hetero.
"Jakoś posiadanie stałego partnera to u nich rzadkość"-kolejne kłamstwo, wyjątkowo perfidne i wynikające chyba tylko z nienawiści i złej woli.
"To, że problemy z głową są spowodowane ostracyzmem społecznym to twoja teza"-kłamstwo, jest to w sposób jasny napisane w TWOIM ŹRÓDLE.
"nikt tego nie udowodnił"-kłamstwo, opisane w
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Odbił wszystko co napisałeś, dosłownie co do zdania. Wszystko czym się kierujesz to zła wola i chęć szerzenia propagandy przeciwko homoseksualistom. To co napisałeś zostało pięknie rozłożone jak Najman na ringu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli uważasz, że coś z tego co napisał jest nieprawdą, to dlaczego nie odpiszesz? Zwyczajnie zostałeś ZMIAZDZONY, co jest niesamowicie satysfakcjonujące. Ładnie tak kłamać i manipulować?
  • Odpowiedz
Odbił wszystko co napisałeś, dosłownie co do zdania.


@ziumbalapl: Tylko, że manipulując albo kłamiąc.

Wszystko czym się kierujesz to zła wola i chęć szerzenia propagandy przeciwko homoseksualistom.

Coś takiego. A po pierwsze, to dlaczego uważacie się za przedstawicielstwo WSZYSTKICH homo? Proszę bardzo: https://www.wykop.pl/link/5112329/a-mozna-tez-tak-nawroceni-homoseksualisci-promuja-czystosc/
Nie odp., bo mi się teraz nie chce, ale spokojnie, zrobię to.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Nigdzie nie ma manipulacji. Ty manipulujesz, co widać zwłaszcza po tym co piszesz o ostracyzmie, pomimo tego, że nawet Twoje źródła temu przeczą. Ty jednak jakimś cudem o tym nie wspomnisz.

Coś takiego. A po pierwsze, to dlaczego uważacie się za przedstawicielstwo WSZYSTKICH homo?


Co? Ja nie jestem ani homo, ale jakimkolwiek
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Ja po prostu się śmieję z tego jak mocno Cię przeorał z góry na dół, żałosny manipulatorze bez odrobiny kręgosłupa moralnego. Będę tu regularnie zaglądać i patrzeć czy odpisałeś. A potem znów się śmiać z następnego nokautu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KawaJimmiego: Nie doczytałem fragmentu poprzedniego Twojego komentarza między dwoma linkami. Zatem: "Hetero oddają krew i kobiety są obowiązkowo badane podczas ciąży"-homo też oddają krew i co z tego? Jaki procent hetero oddaje krew? Ponad 2/3 (tylu gejów bada się na HIV)? O kobietach nie wspominaj, bo akurat kobiety hetero mają wielokrotnie większe ryzyko zakazenia się HIV niż lesbijki. "ponadto nie zaleczany HiV szybko daje o sobie znać, stąd twój wywód
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KawaJimmiego: Trzeba mieć wyjątkowy tupet albo ciężki syndrom wyparcia, żeby po tym jak w Twoich 7 zdaniach wskazałem aż 8 jawnych kłamstw bądź manipulacji oskarżać o to mnie i to w dodatku bez wskazania JAKIEGOKOLWIEK przykładu. Powiedz jeszcze raz że MSM to wyłącznie ludzie homo albo powtórz, że nikt nie udowodnił, że czynniki stresogenne zwiększają ryzyko depresji. To na pewno zwiększy Twoją wiarygodność w dyskusji. Ja tymczasem dam przypisy z
  • Odpowiedz