Wpis z mikrobloga

Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Prawica polska, prymitywna klasa robotnicza, patusy, kibole moga otwierac Igristoje, natomiast ja - przyzwoity Polak i Europejczyk czuje zwyczajnie wstyd, ze za takim fatalnym rynikiem w rankingu stoi DRAMAT LUDZKI.

W Srodku Europy nie moze spokojnie zyc para kochajacych sie ludzi, poniewaz katolickie zabobony i prymitywna przemoc fizyczna i werbalna powoduje, ze nie moga trzymac sie za rece czy obierac wedle swojego uznania, bo to zwyczajnie dla nich NIEBIEZPIECZNE!
Zero empatii w tym prostym spoleczenstwie - smutny jest los staruszki z niska emerytura, smutny jest los jest samotnego rodzica, czy cierpiacego na depresje mlodego czlowieka. Ale "pedaly niech #!$%@?, to sa zboczeni sodomici, nienawidzimy ich"...

Kolejny ranking zblizajacy nas do Bialorusi czy Turcji.

#lgbt #oswiadczenie #polska #europa
J.....s - Tym oto sposobem Polska zostala najbardziej homofobicznym krajem UE.

Pra...

źródło: comment_1589443377w5LIXoRp5C0ZPA9LI2Gpgv.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@mienskoduszone: A dlaczego ciebie to #!$%@? a Norwega, Dunczyka czy Belga juz nie? Skad sie bierze u ciebie ta frustracja, gdy zyjemy w czasie dobrobytu zbudowanego dzielnymi rzadami PiS? Czy nie radzisz sobie ze swoja agresja? Masz ochote uderzyc innego dlatego, ze ma inne zdanie lub wierzy w inne wartosci noz twoj konserwatyzm?
  • Odpowiedz
@Jud-Suss:
Ale przekłada się to jakoś na wskaźniki przestępstw? Bo ja mam taki dysonans malutki. Wszyscy krzyczą jacy są dyskryminowani, a jednocześnie Polacy, jako naród europejski, popełniają bardzo mało przestępstw. To kto bije tych gejów skoro dane policyjne tych rewelacji nie potwierdzają?
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: piękny paszkwil, ale przypomnijmy kilka faktów:
1. W Polsce nigdy nie było prześladowania homoseksualistów przez polskie prawo, homoseksualizm nigdy nie był karany/zabroniony

2. Polska to jedno z najbardziej tolerancyjnych społeczeństw w Europie, to tutaj schronienie znaleźli żydzi, przeganiani z każdego innego miejsca

3. Rzekoma "przemoc" wobec osób lgbt to propaganda; lewicowe media każdy taki przypadek nagłaśniają i eksploatują, żeby udowodnić jaka to straszna homofobia szaleje na ulicach w Polsce, ale ostatnie pobicie geja było kilka miesięcy temu. To lewicowcy sami propagują i nakręcają kłamstwa o prześladowaniach, m.in. całkowicie fałszywą narracją o "strefach wolnych od lgbt", gdzie geje są niby prześladowani jak "żydzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jakież to cechy charakteru mają piekarze, że można nie lubić całej ich grupy? Tak samo z homo. Rozumiem, że możesz tak twierdzić, ale to świadczy tylko o tym, że jesteś idiotą. Bo osoba, która nie podchodzi do ludzi indywidualnie, tylko generalizuje, to niepraktyczny, niepragmatyczny, nie potrafiący korzystać z ludzkich zasobów, krótko mówiąc, idiota.


@mistborngot: Tak, szufladkuję, generalizuję - tak żyję.
Za małą mam głowę aby ogarnąć wszystko co na co
  • Odpowiedz
@malleonamalo: W kilkunastu krajach Afryki homoseksualizm nigdy nie był karany prawnie - czy to oznacza, że jest tam świetna sytuacja dla osób lgbt?

I nie, każdy przypadek przemocy wobec osób lgbt nie jest nagłaśniany, zdecydowana większości ofiar nienawiści i przemocy woli tego nie upubliczniać.

Ranking ILGA tyczy się spraw prawnych, wszystko w nim jest jasno wytłumaczone.

Twoja skrajna homofobia jest terrorem, a nie walka o prawa człowieka.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: O, już, najlepiej wszystko zwalić na klasę robotniczą. Nie wiem czy zauważyłeś, ale tam jest napisane «legal policy». Z różnych sondazy wynika, że polskie społeczeństwo wcale nie jest tak reakcyjne jak pisiory.
  • Odpowiedz
Ale "pedaly niech #!$%@?, to sa zboczeni sodomici, nienawidzimy ich"...

Zero empatii w tym prostym spoleczenstwie

W Srodku Europy nie moze spokojnie zyc para kochajacych sie ludzi, poniewaz katolickie zabobony i prymitywna przemoc fizyczna i werbalna powoduje, ze nie moga trzymac sie za rece czy obierac wedle swojego uznania, bo to zwyczajnie dla nich NIEBIEZPIECZNE!


@Jud-Suss: Z legendy do mapki: Reflecting the legal and policy human rights situation of [...]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@malleonamalo: Piękne urojenia, ale przypomnijmy kilka faktów:
1. Nie wiem kompletnie co to wnosi, ale dobrze, że to napisałeś. Mam szansę rozprawić się z tym idiotycznym i szkodliwym mitem, rozpropagowanym przez głupi mem. Homoseksualizm był karany więzieniem, kodeksem uchwalonym przez polski sejm (pod zaborami, ale autonomiczny) do 1932 roku (czyli w całkowicie wolnej Polsce). Bez problemu można znaleźć gazety z lat 20. chwalące policję za aresztowania gejów. Dowodem ich "zbrodni" były...listy miłosne. Oczywiście ówczesne prawo było znacznie złagodzoną wersją wcześniejszego. Przed zaborami zarówno prawo ziemskie, jak i grodzkie było oparte na prawie niemieckim. Paragraf o homoseksualizmie brzmiał następująco (w pisowni oryginalnej): "Gdzieby kto takowy nalezion był, żeby abo z bydlęciem, abo chłop z chłopem przeciw przyrodzeniu sprawę miał, takowi mają na gardle być skarani a według obyczaja ogniem mają być spaleni, bez wszelkiego zmiłowania i łaski, ponieważ to chaniebny i sromotny grzech jest i ma być srodze karan." Oczywiście znamy wiele przypadków zastosowania tego paragrafu i jego ofiary, z imienia i nazwiska, choćby Michał Gołek (spalony za homoseksualizm, a nie zoofilię). Jako ciekawostkę dodam, że kary śmierci w wykrytych przypadkach wobec takich ludzi były stosowane procentowo częściej, niż w przypadku morderstw, rozbojów czy świętokradztwa.
2. Pan chyba żyje w innych czasach, a konkretnie kilkaset lat temu. Prawda jest jednak inna: http://www.ngofund.org.pl/wp-content/uploads/2014/06/raport_final_poj.pdf
https://pk.gov.pl/sprawozdania-i-statystyki/
a przypominam, że zamieszczone przypadki przestępstw rozpatrywane przez prokuraturę to tylko przypadki ZGŁOSZONE. Biorąc pod uwagę dane OBWE i Rzecznika Praw Obywatelskich, którzy twierdzą, że zaledwie w przypadku 5 proc. przestępstw wszczyna się postępowanie karne. Faktycznie więc, w Polsce dochodzi do ok. 35 tys. takich przestępstw rocznie. Co do historii: pogromy -krakowski, litewski, kielecki, lwowski, wileński, Jedwabne...
3. To ja zostawię kilka
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: no i po czym wnioskujesz, że jestem konserwatystą? napisałem tylko, że mnie ta cała sprawa zaczyna już wkur i jak ktoś chce się kochać, to niech robi to w domu, a nie poprzez marsze i na ulicy
  • Odpowiedz