Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, od 18 maja w kościołach będzie mogła znajdować się 1 osoba na 10m2, moja siłownia ma 800m2, mogłoby tam w takim razie wejść 80 osób na tych samych zasadach, czyli więcej niż jest zazwyczaj - ale taki #!$%@?! Banda najbardziej narażonych emerytów będzie sobie beztrosko #!$%@?ć do kościoła a młodzi czekają na otwarcie siłowni, no paranoja #!$%@?!
#silownia #mikrokoksy
  • 48
byłeś kiedyś w ogóle na siłowni? Trochę współczuję jeśli musiałeś lizać ławeczkę po cudzych jajach, ale uwierz mi że nie tak wyglądają dzisiaj siłownie. Oczywiście stare prukwy #!$%@?ące wafelki z ręki księdza i maczające ręce we wspólnej misce z cudowną wodą to wzór higieny:D


@lhotse89: Ale on ma trochę racji. Stary, na siłowni każdy przelewa swój pot i bakterii na sprzęt oraz dookoła. Może 1/10 osób w ogóle bieżnię po sobie
@lhotse89: przecież wiadomo, że chodzi o zdobycie elektoratu przed wyborami. A w zasadzie jego "ożywienie" :-D przed wyborami. Idealnie o tym świadczy powołanie się na papieża w tłumaczeniu luzowania tych obostrzeń. Takiej pogardy do rządu to chyba nigdy w życiu nie czułem. Banda bez godności nawet na maseczkach potrafi zrobić przekręt. A do tego prezydent, który oddaje 2 mld na tvp, a ludzie sami składają się na sprzęt medyczny. To jest
@lhotse89: oczywiscie, odmrazajmy gospodarkę ale stopniowo i logicznie, najpierw te gałęzie ktore generuja najwiekszy zysk dla państwa, silownie takiego duzego zysku nie generują a stwarzają dodatkowo niepotrzebne ryzyko bo nie oszukujmy sie ale nikt tam na silce nie bedzie latac z odkazaczem i czyscic po kims sprzetu wiec lepiej by silownie byly jeszcze pozamykane.