Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, od 18 maja w kościołach będzie mogła znajdować się 1 osoba na 10m2, moja siłownia ma 800m2, mogłoby tam w takim razie wejść 80 osób na tych samych zasadach, czyli więcej niż jest zazwyczaj - ale taki #!$%@?! Banda najbardziej narażonych emerytów będzie sobie beztrosko #!$%@?ć do kościoła a młodzi czekają na otwarcie siłowni, no paranoja #!$%@?!
#silownia #mikrokoksy
  • 48
@PoczciwyChlop to teraz wytłumacz mi czym się różni sala kościelna od sali kinowej. W kinie nikt mi brudnymi łapami wafla nie wkłada, a mimo to są zamknięte. Tak samo otwierają sale gimnastyczne, a baseny gdzie jest są normalnie duże restrykcje sanitarne są nadal zamknięte, bo jak to tłumaczy Szumowski: "mozna zarazić się w szatni". Ten rząd nie kieruje się żadna logika...
@jakacper:
Koscioly sa otwarte tylko w niedziele, a kina codziennie. Msza trwa 50 min, a film ponad 2 godziny.

Pis jest partia o podlozu katolickim

Duza czesc elektoratu to ludzie starsi uczeszczajacy do kosciola

Presja ze strony tadeusza rydzyka
@PoczciwyChlop nie chodzę do kościoła, ale z tego co się orientuję to msze są codziennie. Do tego same kinowe mają często dużo lepsza wentylację. Przemawiają tu tylko względy sympatii do partii rządzącej do kościoła. Bo żadnego logicznego argumentu tu nie ma.
No tak bo w kosciele też liżesz ławeczkę po spoconych jajach jakiegoś 3 metrowca z wąsami, a wogóle to ciągle biegacie dooko£a po kościele bez koszulek dysząc jak afrykańskie świnie. Ze względów epidemiologicznych nie różnią się te sytuacje od siebie xD Chyba wykop jest juz najgłupszym portalem w polskim internecie, #wincyj xD
@lhotse89: no naprawdę :D syf na siłowniach, sprzęt porozwalany, ludzie nie korzystają z ściereczek, dezynfektorów, ręczników a mieliby otworzyć siłownie. Co z tego, że 800m jak pewnie jedna ławeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Negatywny2: byłeś kiedyś w ogóle na siłowni? Trochę współczuję jeśli musiałeś lizać ławeczkę po cudzych jajach, ale uwierz mi że nie tak wyglądają dzisiaj siłownie. Oczywiście stare prukwy #!$%@?ące wafelki z ręki księdza i maczające ręce we wspólnej misce z cudowną wodą to wzór higieny:D
@MisterTwister: oczywiście że czas najwyższy na otwarcie wszystkiego, dosyć już tego absurdalnego paraliżowania gospodarki. A jeżeli już trzymać się Twojej logiki, to chyba jednak nie "bardzo dobrze" bo kościoły otwieramy.