Wpis z mikrobloga

We Wrocławiu przez lockodown niestety zapomnieliśmy trochę o naszym ulubieńcu - Grubym z WPK. Widać pozasdrościł trochę innym hot16challenge wieć wyjechał z 34 x przepraszam na swoje urodziny.
Jak ktoś jeszcze twierdzi, że facet nie odleciał to chyba ten tekst od niego już na to jasno wskazuje :)
Link do wypocin Grubego
@shinX @mroz3 @KetevaN

Co ciekawe:

Przepraszam, że nikt nigdy nie dał tych dowodów na to jak się sprzedaję

Przepraszam, że nie współpracując z restauracjami a potrafię zarabiać na blogu o restauracjach

#wroclaw #grubyzwpk #jedzenie71
  • 29
@mroz3: Jak mówiąc "ta pizza na Hubskiej w okolicach 60-70 zł" masz na myśli Gruba Focca - to się nie zgodzę, kupuję te tańsze opcje i jeśli chodzi o potencjał nawdupiania się to taka np. Exotica (hawajska najlepsza) to jest tanioszka - 2 grubasy jedzące pizzę za ~50zł na 2 kolejne posiłki bo można się nią super najeść.
Chociaż beka, żeby np. 25 zł dopłacać żeby na pizzy były też oliwki
@Tommy__: Uwierz mi znam takich asów co dalej nie potrafią gotowac i jedzą tylko na dostawę / odgrzewają to co jest w Lidlu/Biedrze. Dla nich knajpy to wybawienie.

Natomiast tak - część ludzi może ogarnie, że zrobienie pewnych dań wcale nie jest wielką filozofią.

@Arc2: Ja słyszałem, że w Biggy to pizzą się spokojnie dwie osoby najedzą. Jak poszedłem z kumplem to zjedliśmy po jednej na głowę. A na tą