Wpis z mikrobloga

@dakcts: Naprawdę stresujecie się odpowiadając własnej żonie?

Zgubiliście dumę po drodze czy lubicie być pod pantoflem?

"Tak kochanie, kupiłem piwo bo je lubię i były nowe crafty. Możemy popróbować wieczorem".

To jest właściwa odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Camilli @ejkejej Dokładnie tak. Jak mnie #!$%@? taki strach przed baba. Jestem po ślubie i do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało. Ale po jakimś czasie zacząłem się stawiać i mieć #!$%@?. Efekt? Jak tak dalej będzie strzelać fochy i #!$%@? to rozwód XD ale mam #!$%@? chce żyć po swojemu a nie po czyimś widzimisie
  • Odpowiedz
@korni007: Weź z nią poważnie porozmawiaj czy jest sens bycia razem. Czy wam małżeństwo przynosi szczęście czy tylko męczy. Jak dorosły człowiek z dorosłym człowiekiem.

No, chyba że są dzieci. Wtedy jesteście za nie odpowiedzialni i powinniście wypracować sensowny kompromis żeby się męczyć.

W ogóle, nawet nie mogę pojąć jak można nie potrafić rozmawiać z własną żoną/narzeczoną/dziewczyną. Już nawet nie wspominam o seksie, gdzie kilka rozmów może przynieść ogromne rezultaty (no
  • Odpowiedz
@Camilli nie o tk chodzi XD chodzi o to co OP wrzucił, głupie piwa a zazwyczaj baba #!$%@? jak przekupa na targu i jakieś fochy strzela. Co on #!$%@? przyniósł kilogram kokainy na chatę czy #!$%@? piwa które na dobrą sprawę są napojem? A dużo różowych ma ból dupy jak stąd do Chicago bo on kupił piwo. XD litości, #!$%@? jak baba idzie do fryzjera siedzi 2h zostawi 4 stówy to facet
  • Odpowiedz
Kiedy wracasz z zakupów z 12 butelkami piwa


@dakcts: Ja pierodle, ale ty musisz mieć januszowaty bebech. Zawsze mam bekę z tych piwoszy co to jak nie obalą codziennie kilku piwek, to dzień stracony. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: No jak codziennie wali po kilka browarów to raczej słabo. Rozumiem napić się razem wieczorem, wtedy ma to sens bo jest się na tym samym poziomie. Niestety zwykle dla trzeźwej osoby, nawet ktoś po dwóch piwach może być męczący. No i śmierdzi Alko. Osobiście jak moja dziewczyna wróci nawet lekko pijana po spotkaniu z koleżankami to jest to dla mnie męczące. Albo razem albo jedna osoba się będzie męczyć. Taka
  • Odpowiedz