Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 792
No to już 27k zł na robociźnie zaoszczędzone, warto było, nawet ciężka praca cieszy , zagęszczarką jeździłem z bananem na twarzy ;-D nawet kanalizację sam zrobiłem. A z budowlanką jeszcze dwa miesiące temu nie miałem nic wspólnego ;-)

#budujzwykopem #diy #tworczoscwlasna
MarioMAX - No to już 27k zł na robociźnie zaoszczędzone, warto było, nawet ciężka pra...

źródło: comment_1589270789ZxtK8vHZnKQXmIwTYTzgNx.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarioMAX: ile płacisz za lierownika budowy? z tą klasą betonu to 2 razy nie trafiłeś - klasa to C16/20. Nie wiem o co chodzi z ławicą, bo na ławicy osadzasz osie budynku. Chodziło o ławę?
  • Odpowiedz
@MarioMAX: ja już po budowie. Udało mi się w 13 miesięcy. Też robiłem ile mogłem. Uważaj na tym wykończeniu. Chcesz firmy, ale właśnie na tym etapie najłatwiej naciągnąć. Planuj dwa kroki do przodu. Fachowców umawiaj na robotę, nie na godziny. Nie zapomnij o rodzinie.
A widok piękny. U mnie również w wietrzne dni widać cały Beskid. Pozdrawiam że Śląska :)
  • Odpowiedz
  • 1
@raFFcio bo solary są niewydajne. wystarczy lekkie zachmurzenie i masz bardzo drastyczny spadek wydajności. To nie fotowoltaika, ze przy zachmurzeniu działają mniej, ale działają. Solar z z praktyki dziala tylko w pełnym słońcu + koszty wymian glikolu i utylizacji chociażby w przeliczeniu wychodzi drożej niz kociol dwufunkcyjny kondensacyjny.
Sam z tego powodu 8 dwufunkcyjnych gazowek bede u siebie zakładał. tylko muszę jeszcze przemyśleć czy z zasobnikiem na cwu czy przeplywowe
  • Odpowiedz