Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 792
No to już 27k zł na robociźnie zaoszczędzone, warto było, nawet ciężka praca cieszy , zagęszczarką jeździłem z bananem na twarzy ;-D nawet kanalizację sam zrobiłem. A z budowlanką jeszcze dwa miesiące temu nie miałem nic wspólnego ;-)

#budujzwykopem #diy #tworczoscwlasna
MarioMAX - No to już 27k zł na robociźnie zaoszczędzone, warto było, nawet ciężka pra...

źródło: comment_1589270789ZxtK8vHZnKQXmIwTYTzgNx.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksiak: No to ciekawe rzeczy piszesz, bo moje doświadczenia w budownictwie są złe
( ͡° ʖ̯ ͡°) trafialem na takie ekipy, że mi sie robic nie chcialo przy nich i jeszcze zgłupialem sluchajac ich wykwitnych rozmów o ruchaniu, alkohol nie byl tak ważny jak temat o ruchaniu ¯\_(ツ)_/¯ no i uja sie nauczylem, bo robilem zupelnie cos innego niz pozostali pracownicy. Tak wyglada praca na polskich
  • Odpowiedz
w ogóle nie uczą


@smacznyy: może czasami lepiej aby tego nie robili? W ogóle w Polsce z kulturą uczenia jest bardzo słabo. I to nie tylko na budowach. W firmach masz dokładnie to samo. Ale ten problem nie jest łatwy do rozwiązania. Najpierw nasza szkoła która nie uczy pracy w zespole. Potem masz studia gdzie jest dokładnie to samo. Idziesz do pracy i ponownie. Nie ma nigdzie zasady, że jak
  • Odpowiedz
No to skąd mam wiedziec czy dobrze cos robie


@smacznyy: to jest dobre pytanie. Doszkalaj się sam, kupuj książki branżowe. Jak będziesz miał odpowiednią wiedzę to znajdź firmę gdzie to docenią.
  • Odpowiedz