Wpis z mikrobloga

@thebearded0ne: Miałem podobną zagwozdkę i po rozmowie z @Wyszynkowski (dzięki!) kupiłem 920xt za 350. Wygląda dużo gorzej niż 735xt i nie ma czujnika tętna w nadgarstku ale jeśli szukasz taniego zegarka stricte do sportu i tętno mierzysz z pasa to myślę że będzie ok. minusem 920xt jest na pewno działanie bluetooth, czasem rozłącza się na kilka sekund z telefonem i znowu łączy. Czytałem że to dość popularny problem ale ciężko mi
@Cierpsanity Ja nie miałem nigdy problemu z parowaniem bluetooth w 920XT ale używam tylko do zgrywania danych

@thebearded0ne
920XT ma jeszcze jeden duży plus, mianowicie niską awaryjność. Nowsze modele jak Fenix 3 bardzo często się psują i po upływie gwarancji zostajemy bez zegarka. A 920XT psuły się dość rzadko, szansa że wytrzyma jest zatem większą.
750PLN to wg mnie adekwatna cena za 735XT jeżeli masz 24 miesiące gwarancji. Jeżeli nie to nie
@Wyszynkowski: Parowanie, zgrywanie działa bez problemu. Czasem tylko jak mam stale zegarek połączony z telefonem to nie dostaję powiadomień bo się akurat rozłączy na 20 sekund. Jakoś mi to nie przeszkadza bo bardziej go kupiłem do sportu a nie jako smartwatch.