Wpis z mikrobloga

@memfis91: @michal0110: dlaczego taka różnica? Bo pierw zrobiłem sobie sam dietę, tak bez czytania dokładnego o co chodzi w proporcjach pomiędzy tłuszczami, węglami i białkami. Fakt teraz taki że skorzystałem z pomocy trenera który mi pomógł z dietą i treningami. Dlatego jak widać od marca jest większy progres :) dieta ? Raczej zwykła bo jem to co lubię, ale w normalnych ilościach i aktualnie kcal 2300 ale i tak się
@Bova: Aktualnie ciężar odpada, czekam na otwarcie siłowni na Bawarii :) ale spacery robię po 10k kroków, staram się dziennie. Biegać póki co nie potrafię się przełamać, mam wizje zadyszki hah :)
@AdK9: Możesz mnie zaznajomić z tematem mewing? Bo nawet nie wiem co to : o! Aktualnie dieta plus spacery czasem wiadro wody podnoszę w domu bo brak ciężarków :)
@zartos: Aktualnie to mam tylko ochotę schodzić w dół. Chce zacząć siłownie na poważnie dlatego czekam na otwarcie jej, ale nie chce być wielki jak szafa z Ikei :) tak żeby tylko wyszczególnić partie mięśni i to tyle :) i dalej dobrze się odżywiać!
@Elements: Wina tego że nie mam jak pójść poćwiczyć na siłowni. Z chęcią bym zaczął siłownie bo wszystko ładnie pięknie rozpisane mam :) bo sam bym tego nie ogarnął wszystkiego ^^ mam nadzieje że do roku pochwale się efektem :)