Wpis z mikrobloga

dobra, jednak cofam to co twierdzilem kiedys. oni jednak nie sa swiadomi, tego co robia, tego #!$%@? gospodarki xDDD banda #!$%@? debili.

naprawde powinni wprowadzic testy na inteligencje, zeby moc zasiadac w rzadzie lub europarlamencie. minimum 110 punktow #!$%@?
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: No to dajmy mu dla przykładu żeby naprawił jedną usterkę w Google albo nadzorował przez jeden dzień wyszukiwarkę Google, albo dla wyboru dajmy go żeby mógł popracować nad stworzeniem nowego telefonu (niekoniecznie firmy Apple) skoro #!$%@? zgred mówi, że to banalna robota to niech sam spróbuje, tfu
  • Odpowiedz
żeby czyścić kible trzeba umieć pracować, a ten pajac tylko mieli językiem jakieś debilizmy.


@mahalladamnit: To da mu się kolegę, który będzie mu ten łeb w kiblu przytrzymywał! #!$%@?, przecież mój znajomy wypożycza TOI-TOIE :)! Zaraz do niego zadzwonię :)!
  • Odpowiedz
Większość partii przyciąga życiowych przegrywów, którzy mają dwie lewe ręce i zero szans na pracę w prywatnej firmie - bo tam trzeba pracować i mieć umiejętności.

Wielu polityków liczy że partia ich żonę czy brata umieści na stołku w państwowej spółce - oni potem pod stołem podzielą się pensją ze swoim mocodawcą.

Jedna z partii zdaje się przyciągac głównie takich ludzi - takich ktorzy zrobią wszystko co im każą im ich mocodawcy
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: to już stara wypowiedź. Dodam, że Czarnecki jest jedynym polskim europosłem, który siedzi w UE od początku od 2004 roku i właśnie ciśnie 4 kadencję. Taki człowiek nie miałby szans na wolnym rynku
  • Odpowiedz