Wpis z mikrobloga

Jak pewnie wiecie wczoraj wrzuciłam punkt widzenia chada na wasz przegryw. Myślałam że uda mi się tym nakierować was na inny tor myślenia. Aby może taki chłop w końcu znalazł sobie kogoś na tym mistycznym tinder. Zamiast tego dostałam:
Wyzwiska
Pogróżki
Rządania usunięcia konta
A wszystko to od ludzi którzy przedstawiają się na tym portalu jako kulturalni i wrażliwi.
Co więcej dowiedziałam się że:
Chad nie był prawdziwym chadem
Trollowałam
Chad już od urodzenia dostał wszystko (pewnie przy urodzeniu już wyruchał pielęgniarkę)
Jakie mam wnioski
Ten tag przypomina trochę sektę lub grupę płaskoziemców. Stosują oni metodę wyparcia i nawet sam chad radzący im cokolwiek nie jest w stanie zmienić ich myślenia. Co więcej na próbę pomocy reagują agresją (nie wszyscy na szczęście)
Wnioski:
Tym ludziom faktycznie nie można pomóc. Chłop ocenił ich (zachowanie bo nawet ich nie widział) na skrajnie odpychające a oni piszą że to wina oczu.
Jak Jaś w podstawówce dostaje za sprawdzian 2 a Michał 5 to według was to serio wina Michała bo na pewno dostał za hunter eyes Albo nauczycielki bo to pewnie hipergamiczna bestia?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder
#przegryw
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon: a na co liczyłaś? Champion nie będzie mi mówił jak mam żyć bo gra na easy i autocelowaniu. Ale nie twierdze że trzeba sie poddać i nic nie robić, po prostu człowiek któremu obca jest rezygnacja i marazm nie zna tematu. Leć do championa na gotowe, on cie fajnie w życiu ustawi, z przegrywem trzeba troche popracować nad sobą więc ble
  • Odpowiedz
Chad już od urodzenia dostał wszystko (pewnie przy urodzeniu już wyruchał pielęgniarkę)


@Snap-Dragon:
Moze nie przy urodzeniu, ale juz w podstawowce dostawal nr tel od kolezanek itp. Czegos czego normik nie doswiadczyl, a przegryw to nawet zostal przez te same kolezanki zwyzywany
  • Odpowiedz
@analny_predator: Dokładnie mi to powiedział ten chłop że próbuje ich na siłe zbawić a oni nie chcą.
@KontrastWykop: To jest ciekawe že on nie był zawsze chadem. Po prostu zacisnął zęby znalazł pasję która pomogła mu się doskonalić zaczął trenować itp. Jedyne co to zawsze interesował się programowaniem i nezpieczeństwem w sieci więc tu się wstrzelił w rynek. Rodziców nie ma bogatych i pochodzi ze wsi. Tylko nikt
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: > To jest ciekawe že on nie był zawsze chadem

czyli co wystarczy trenować, znaleźć pasję, uderzyć pięściom w stół i stanę się chadem? jakoś nie widzę żeby taki przemcel dzięki treningom i pajacowaniu przed normictwem i p0lkami nim został
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: nie zrozumiesz, z twojej perspektywy to kwestia zaciśnięcia zębów, on działał bo mu to przychodziło lekko, kwestia nie bycia leniwym, my jesteśmy dziadami i nasze czerepy stawiają opór, ogranicza nas większy lęk i rezygnacyjne myśli, to jak porównać abscynencje u zdrowego i alkoholika. Ale champion wydał werdykt ze swojej dogodniejszej perspektywy i elo. Trzymaj się z championami
  • Odpowiedz
Jak pewnie wiecie wczoraj wrzuciłam punkt widzenia chada na wasz przegryw.


@Snap-Dragon: Wow, uświadomiłaś ludzi, którzy od X lat piszą, że inni uważają ich za śmieci, że... inni uważają ich za śmieci! Brawo, odkrycie roku, gdzie przypiąć medal?

Myślałam że uda mi się tym nakierować was na inny tor
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: boże, nudna jesteś już, znajdź sobie jakieś pożyteczne zajęcie np. wyprowadzanie psów ze schroniska na spacer albo poszukaj sobie kolegów z którymi będziesz mogła rozwiązywać problemy trzeciego świata w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: pamiętam ostatnią akcję z Twoim udziałem i ogólnie zachowanie, i powiem szczerze że jesteś dla mnie ostatnią osobą, która powinna jakiekolwiek porady dawać komukolwiek. Istotne - nie czuję/identyfikuje się z #przegryw
  • Odpowiedz