Wpis z mikrobloga

@fullversion: @Uchodzca_Z_Polski: Wy sie #!$%@? obudzicie jak internet wam odlacza, gazu w kuchence nie bedzie a Polska bedzie dawno #!$%@? poza struktury UE, nie bedzie sie komu pozalic a urzednik powie jak obecnie juz to robia - na #!$%@? ci paszport prosze wyjsc z urzedu xD. No ale jest super, bo jeszcze stoimy jak pijany menel co sie ledwo plotu trzyma.
„Gardze pisem, ale...” za kazdym #!$%@? razem
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: ja się nie śmieję z protestu samego w sobie
Ja się śmieje z Jana Pawła Tanajny. Typ który przez lata się atencjonował na grupkach, z których #!$%@? admini go #!$%@? zaczął robić sobie fejm startując w wyborach i kręcąc sobie z nich bekę - w wyborach na prezydenta wawy startował z komitetu "Odkorkujemy Warszawę RIGCZ Tanajno Hawajska+" chciał się wybić na soft szkalowaniu papieża, specjalnie sobie przestawił 1 i
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: Etatowiec detected xD. Moja zona 3 miesiac ma odgornie zamknieta firme. Przychod od 2 msc wynosi #!$%@? 0 a koszty takie same.
Powiedz to Tadeuszowi Golebiewskiemu ktory zastawil caly swoj majatek zeby nie zwalniac zalogi ktora liczy 950 osob.
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: Ok, czyli jak mniemam nie jesteś przedsiębiorca tylko co najwyżej samozatrudniony. Ilu ludzi zatrudniasz i jakie masz obroty? Znam sporo ludzi co mają JDG i robią rzeczy typu: tynkowanie, transport busem, taksówkarz - to są ludzie samozatrudnieni, a nie firmy mimo ze sie wszystkich wrzuca do jednego worka. Wyobraź sobie, że firmy większe niż 10+ wyglądają nieco inaczej i mają nieco inne koszta. Przekleję mój komentarz sprzed jakiegoś czasu.
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie uwaznie czytales co pisalem, takze przeczytaj jeszcze raz i wtedy ogarniesz dlaczego lata mi kolo dytka czy w polsce zostanie 15, 10 czy 5 milionow ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: świetny argument - nie podoba się to #!$%@? z kraju XD
wyjazd z kraju wszystkich przedsiębiorców, czy ludzi, studentów, lekarzy, informatyków itd. to chyba nie jest rozwiązanie? tak na zdrowy rozum? gdzie te logiczne argumenty? bo chyba ślepy jestem
  • Odpowiedz