Wpis z mikrobloga

Nie jestem feministką, nie mogłabym nią być. Lubię czuc nad sobą twardą rękę faceta. Nie wspomnę nawet o tym, że w łóżku niech robi ze mną co chce i mówi co chce. Podejrzewam, że niejedna baba by się popłakała po takich słowach, których nawet tu nie przytoczę, a mnie to jara. W życiu też lubię czuc już ta wyżej wspomniana twardą rękę faceta nade mną. Nie mówię, żeby mnie gnębił, bił, znęcał się, prześladował, no ale podoba mi się fakt, że to on rządzi. Ani w łóżku ani w życiu nie zrobiłby mi krzywy, no ale jara mnie świadomość, że jest facetem, a nie miękka pipką. Nie wiem, czy do końca czaicie moja logikę, bo wszakże to #logikarozowychpaskow
I wcale się nie chwale, ale nie żale ( ͡º ͜ʖ͡º)
A chlop też nie jest tym przysłowiowym łobuzem, który kocha najbardziej. Porządny facet i krzywdy mi nie robi.
Ja osobiście potwierdzam tezę, że baby lubią czuć nad sobą władze, ale nie taka patologiczna.

#przemyslenia #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GranatoweTulipany: o ile w łóżku rozumiem, fajnie jak facet mocno dominuje o tyle nie ogarniam tego w życiu. W związku powinno być partnerstwo a nie że jedna osoba rządzi a druga się podporządkowuje.... No ale jak tak lubisz i jest wam razem dobrze to chyba najważniejsze, szczęścia życzę.
@GranatoweTulipany: Co rozrysowac? No przeciez mowie ze mialem sporo takich loszek, oczywiscie tylko jako fuckfriendow, a seks byl super bo ja tylko mowilem zrob to zrob tamto i ona poslusznie wszystko robila, ale jednak nie czujesz ZUPELNIE szacunku do takiego pieska xD
Jak szanujacy sie mezczyzna moze poswiecac swoje zycie na osobe ktora totalnie nie ma mozgu i powtarza bezmyslnie to co jej pan rozkarze? Do tego jeszcze mentalnosc niewolnicy ktora