Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lazynmb: 1500 plusów za paskudne wytarcie sobie mordy akcją pod ktorą się podpinasz, co tu się wydarzyło.
Wyglądasz przesympatycznie, masz dobry głos i pełne prawo do poglądów które wygłaszasz, ja sama się w większości z nimi zgadzam. Ale to absurd, że w ogóle podjąłeś rękawice i bierzesz udział w tej akcji, podpinasz się pod jej popularność, tagujesz ją tutaj, żeby zainteresować swoją wrzutką tutejszą społeczność, która tę akcję popiera, tylko
  • Odpowiedz
@kraglapyrka: Masz oczywiście prawo do takiego spojrzenia na tę sytuację. Nie chcę się jakoś szczególnie bronić, bo pewnie masz rację w paru miejscach. Wspomnę tylko, że to druga edycja tej akcji i poza tym, że idea jest szczytna to chodzi też o to, żeby fajnie porapować.

Rzeczy, które zarapowałem to po prostu rzeczy, które myślę. Nie zawsze są to rzeczy odpowiednie i niekoniecznie powinny być za takie uznawane.

Jestem raperem więc zarapowałem. Gdybym był youtuberem to bym pewnie usiadł przed kamerą i opowiedział, tak jak
  • Odpowiedz
@lazynmb: Mogę śmiało założyć, że rzeczywiście jesteś tak sympatyczny na jakiego wyglądasz, bo to była bardzo miła, stonowana odpowiedź, biorąc pod uwagę, że odpowiadasz na obszerny atak - za to cię szanuję, na bazie doświadczeń wyniesionych z innych dyskusji na wypoku obstawiałam, że odpiszesz "XD", usuniesz komentarz, albo znajdziesz jedno zdanie w którym byłam zbyt dramatyczna i zrównasz do niego całą moją wypowiedź.

Nie mam już powodów, żeby pisać tu
  • Odpowiedz
@lazynmb jak na razie najlepszy jaki słyszałem. Wchodzę na top youtuba i same gówna. Jedynie taco daje rade reszta to dno i kilka mln wyświetleń dramat.
  • Odpowiedz
i Tede. Tego ostatniego jak zaczął p-------ć na tym autotune to przestałem słuchać bo mi się na na rzygi zbiera.


@teeel: Akurat wyrobienie sobie opinii o tej wtyczce i zniechęcenie się do niej, po tych ciężko wykręconych autotjunach tedego - to spory błąd. Ale się nie dziwie, bo nieprzyjemnie brzmiał w niektórych numerach.
  • Odpowiedz
@kraglapyrka: wplacanie na "szpitale" na pokaz, poprzez jakis portal ktory sobie od tego bierze prowizje to jest totalna glupota, nie wiem jak w ogole mozna popierac ten pomysl.
Z Zusu 200+ zeta od kazdego czlowieka ktory zarabia idzie co miesiac, czy chcesz tego czy nie. Wplata od Kłebo to jak gowno w tej gorze hajsu. Jak chcesz oddac jakas kase to lepiej ja daj do reki temu kogo znasz, kto
  • Odpowiedz