Wpis z mikrobloga

@lazynmb: ja jestem prostym chłopakiem (nie z Dębicy), słucham rapu od 20 lat z okładem. Tych #hot16challenge2 przesłuchałem sporo. Twoje wersy sytuuję gdzieś w okolicach Łony, Dwóch Sławów i Gurala.
Eleganckie flow i dykcja. Bez płaczów, autotuna i lansu. Zrobiłeś to, o co w rapie chodzi. Nawinąłeś porządną zwrotę.

Ogólnie, to co się dzieje z polskim 'rapem' to jest #!$%@? żenada. Jakieś disco polo śpiewane, więcej ubrań niż
  • Odpowiedz
@Macieeeej: Powiem Ci, że obserwuję nastroje na wykopie i widzę to w taki sposób:

Szok, że w ogóle rap się tutaj przebija, bo jeszcze jakiś czas temu pod każdym wykopem o rapie były komentarze w stylu "Prawdziwa muzyka to tylko Queen!!!!111".

Teraz przeszliśmy do nowego stadium gdzie rap jest akceptowalny ale newschool (autotune) już nie, więc po prostu wykop parę lat za murzynami. I do akcpetacji autotune'a dojdziemy :P

Ja
  • Odpowiedz
@lazynmb: o, spoko jest ten czelen, tak jak nie słucham prawie w ogóle tego typu muzyki (no może prócz klasyków do dorwania na mp3.wp.pl jakies 12 lat temu xDD) to idzie trafić na coś miłego.
No i fajen, że krótkie bo 3/4 utworów to zapętlony refren plus jakieś bezsensowne wstawki o ruchaniu dziwek.
  • Odpowiedz
@lazynmb: ojejku dobrze, że cię tutaj znalazłem xD super ta szesnastka

w ogóle są jakiekolwiek szanse na remix Obłędu Solara na streamingiach czy nie da rady przez bit z neta?
  • Odpowiedz