Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Niebadzlosiem: No to panie, substancji czynnych jest dostepnych kilkanaście różnych bez recepty, do tego na kazdą substancje pewnie kilku producentów. Nie przewidzisz, co ci zadziała. Zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz, jak zapytasz panią w aptece co poleca na grzybicę paznokci :P
@Niebadzlosiem mialem podobnie, jesli to grzyb (a tak wyglada) to bedziesz musial zrobic badania na hodowle, na podstawie wynikow dobiora ci leki - a pozniej to juz tylko kwestia odrosniecia nowego paznokcia, mi nic nie wyrywali. a i jesli potraktujesz paznokcia czyms przeciwgrzybiczym to pozniej nie wyjdzie w wynikach jaki to grzyb, paznokcia moze wyleczysz, ale grzyba dalej bedziesz w sobie nosil
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wizu: a badanie robić u dermatologa, podologa czy reumatologa :D? Bioreki leki biologiczne i od kiedy je biorę 0 dolegliwosci. Na właśnie ten palec szafka mi spadła parę lat temu z rok czy tam 2.
@Niebadzlosiem: Paznokcie niestety leczy się trudno i wolno. Jeśli bierzesz biologiczne i nie masz zaostrzenia, to może faktycznie być to grzybica. Ja bym najpierw pogadał z swoim reumatologiem, on na pewno od razu nie rzuci tekstem, że to grzybica, tylko się temu przyjrzy.