Wpis z mikrobloga

@pacjent_0: Choć nie zgadzam się z Braunem w wielu aspektach, to jednak jego obecność w Sejmie i w debacie publicznej jest bardzo ożywcza. Nawet się z nim nie zgadzając nie można mu odmówić myślenia poza schematami, a to pozwala spojrzeć na daną sprawę inaczej. I choć może nie mieć racji, to jednak jest to w pewnym sensie stymulujące intelektualnie. Poza tym potrafi walić prosto z mostu, co akurat lubię, bo już
@pacjent_0: Ciekawa postać - grzesiek musiał wziąć za cel szurów, przygłupów i uberkatoli z których i tak nikt by nie miał żadnego pożytku i wykreować taką postać która zbiera atencje jak 5zł kierownika w pobliżu monopolowego
@Xavax no ale jak to? Przecież był wpis o tym, jak powiedział, że Szumowskiego trzeba powiesić. To znaczy, nie bezpośrednio. To znaczy w ogóle tak nie powiedział. E tam, większość wykopków z nim jedzie, to i ja tak zrobię.

@pacjent_0 podaj, na jakiej podstawie twierdzisz, że jest chory psychicznie? Jak on może być idolem gimnazjalistów, skoro na wykopie większość Mirków go nie rozumie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pacjent_0: Typ jest skrajny w poglądach ale jednocześnie niesamowicie konsekwentny. W przeciwieństwie do typowy partyjnych miernot gadających to na co pozwoli szefostwo bez minimalnej własnej refleksji. Taka rzeczywistość nasza, gdzie każdy autentyczny człowiek to szur, debil, katol itd. Za żadne skarby świata bym na niego nie zagłosował i bliżej mi na lewo niż na prawo ale szanuję mimo wszystko.
@pacjent_0: Najbardziej u Grzegorza Brauna bawi ta jego maniera lania wody i przeciągania każdej wypowiedzi. Typowe dla ludzi którzy nie mają za wiele mądrego do powiedzenia.

Normalny człowiek: Dzień dobry, chciałbym zapytać o której odjeżdżały PKS z Gdańska do Warszawy

Grzegorz Braun: Dzień dobry Szczęść Boże. Szanowna Pani kasjerko, chciałbym poruszyć pewną bardzo ważna dla tysięcy Polaków kwestię. Rzecz niezmiernie intrygującą w dobie wydarzeń dziejących się wokół Polski. Mianowicie interesuje mnie