Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy z tagu #blackpill, co myślicie o tym, żeby utworzyć polską wiki o blackpillu? Moglibyśmy to zrobić w serwisie wikia albo podpiąć się do istniejącej strony incels.wiki (druga opcja wymaga konsultacji z tamtą społecznością).

Oczywiście jest wiele blackpillowych materiałów po angielsku, ale nie każdy czuje się swobodnie w tym języku. Społeczność zebrana wokół polskiej wiki mogłoby tłumaczyć co ciekawsze teksty. Jest też kilka tematów typowo polskich (np. eksperyment "klaudiusz", program 500+), które mogłyby być opisane na wiki.

Niektórzy może zapytają, po co nam wiki, skoro mamy wykop i mirko.
Po pierwsze: nie każdy korzysta z wykopu.
Po drugie: wpis po dodaniu na mirko można edytować tylko przez 10 minut i może to robić tylko autor. Przewagą wiki nad wpisami na mirko jest to, że wiki można kolektywnie edytować. Artykuły z każdą edycją zyskiwałyby na jakości, byłyby dodawane nowe fakty, linki do badań naukowych, itd.
Po trzecie: tag #blackpill jest zaśmiecony gównowpisami takimi jak ten: https://www.wykop.pl/wpis/48184883/gdzie-moja-szara-myszka-przegryw-kiciochpyta-black/

Utworzenie wiki pozwoliłoby zebrać w jednym miejscu całą dostępną wiedzę. Obecnie jest ona porozrzucana po wielu wpisach i trudno ją znaleźć.

#incel #wiki #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@Blackpill_RAW: Nie ma żadnej innej wersji językowej na incel wiki. Możesz być prekursorem. Na przykład polska wikipedia jest jest jedną z lepszych na świecie. Jest znacznie lepsza niż francuska pomimo tego że francuskim posługuje się 300 mln ludzi. Matce opowiadałem o blackpill, redpill i bluepill. Pytała się czy jest coś co można poczytać na ten temat. No jest, ale musiałbym przetłumaczyć xD
SzczęśliwaObywatelka: Tak wygląda formularz rejestracyjny na incels.wiki. Jak widać, należy podać namiary na swoją dotychczasową działalność w internecie. @Blackpill_RAW mógłby bez problemu przejść weryfikację. Nawet jeśli administracja incels.wiki nie zna języka polskiego, to mogą sobie wrzucić dowolny wpis do translatora google.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - SzczęśliwaObywatelka: Tak wygląda formularz rejestracyjny na...

źródło: comment_1588705430hR4rOnwff0XFg9siN4Dd3e.jpg

Pobierz
bekazblackpillraw: Ej @blackpill_raw i @dzbanzyciowy jak macie na tej wiki pisać takie kocopoły i wysrywy jak na wykop o tych milimetrach w szczęce chada to lepiej nie wychodźcie poza wychod.pl. Po prostu dajcie sobie spokój, incelswiki eng dosyć dosadnie i przystępnie tłumaczy blackpill bez tego waszego ścieku o chadach i p0lkach. Kto chce ten sobie poradzi.

A jak ktoś nie ogarnia angielskiego to google translator również przystępnie przetłumaczy zagadnienia z incelswiki.
OP: Utworzyłem nowe wiki, bo myślę, że byłby problem z dodawaniem polskojęzycznych artykułów do incels.wiki. Adres to: https://polski-incel.fandom.com/pl/
Strona główna nie jest jeszcze zbyt rozbudowana, więc artykuły można znaleźć w ostatnich zmianach.

Obecnie nie ma jeszcze zbyt wielu artykułów, ale można dodawać nowe i edytować istniejące. Zachęcam do zaangażowania się.

Wołam plusujących i komentujących: @LDAR @trevoz @dzbanzyciowy @deliver @WwaDdl022 @chemikorganik @RustyNails88 @Falentine @laxmanCR7 @Panoxar @Johnnysinspolscyfani @CulturalEnrichmentIsNotNice @Lepper3001 @Jerry664 @Petitrys @