Wpis z mikrobloga

Ostatnie zmasowane ataki na Hołownię tylko potwierdzają, że prawactwo jest jak żona z syndromem sztokholmskim. Za każdym razem, gdy do drzwi puka znajomy sąsiad (Budka, Tusk, Sikorski) bądź jakiś nowy (Petru, Gwiazdowski), aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku, wyciera krew z nosa, pudruje podbite oczy i zapewnia, że wszystko jest świetnie, jej życie to bajka, a takiego męża jak Adrian, tzn Andrzej, to ze świecą szukać. Choroba potrafi momentami przyjąć tak skrajne stadium, że gdy zaalarmowani mieszkańcy bloku w końcu dzwonią po policję (Komisja Europejska), wpółprzytomna małżonka jest w stanie nawet rzucić się na funkcjonariusza służb i okładając go pięściami grzmieć, aby przestał mieszać się w suwerenne sprawy domowego ogniska. A przecież to i tak jest małe fiki miki wobec jadu i nienawiści, skumulowanego w przedstawicielki fundacji zajmującej się przemocą w rodzinie (KOD). Wyśmiewanie, łapanie za słówka, zarzucanie wrogich działań, opluwanie, rzucanie przedmiotami - nasza bohaterka robi wszystko, aby tylko nie dopuścić do siebie gorzkich słów prawdy.

Teraz swoich sił postanowił spróbować Szymon Hołownia. Mało go było widać, no ale zaczął zyskiwać w sondażach, więc znienacka (oczywiście całkiem spontanicznie) internetowa prawica od paru dni wylewa na niego taczki z gnojem. Wiadomo, prowadzenie przed laty reality-show w TVN to bardzo silny argument, aby zostać nazwanym pieskiem neoliberalnych mediów i podstawionym agentem służb. W dodatku ostatnio pociekły mu łzy, gdy w czasie internetowego video uświadomił sobie w jakim miejscu znalazła się jego ojczyzna - koniec świata.

Receptą prawactwa na wszelkie problemy związane z pisem jest Krzysztof Bosak - a więc mały narodowiec, stojący na czele obłąkańczej zbieraniny, spod szyldu Konfederacji. Gdyby wrzucić go w realia naszej maltretowanej żony, Krzychu byłby jak jej były chłopak - obecnie podstarzały psychopata alkoholik, ze skłonnościami sadystycznymi, który lecąc na pomoc ukochanej, wywaliłby drzwi z framugą, męża przekopał aż do klatki schodowej, a potem znalazł w szafce bimber, upił się do nieprzytomności, aby nazajutrz obudzić swoją damę solidnym łupnięciem patelnią (kara za brak zrobionego śniadania) - taką właśnie alternatywą dla Polski byłaby Konfederacja

#neuropa
#polityka
#bekazprawakow
#konfederacja
#heheszki
#bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_1588695204sP8uE2ExU7KHr5YLWqL8Zz.jpg
  • 20
@wanghoi: Żeby nie widzieć, że Hołownia jest podstawiony to trzeba mieć dziurę w mózgu chyba. Po Kukizie nic się nie nauczyliście?

W każdej telewizji Hołownia jest kandydatem który jest zaraz za Dudą. Jakby ktoś był niewygodny na pewno były pokazywany, tak było nie zmyślam.

No czasami nie mam na was sił wykopki.

Wczoraj włączyłem sobie livestreama Hołowni, to się dowiedziałem, że 500+ będzie i on znajdzie na nie środki, bo wie
@bacaa90: nie mnie zawołałeś, ale spiskowe teorie dziejów zastosował również OP:

Ostatnie zmasowane ataki na Hołownię


(oczywiście całkiem spontanicznie) internetowa prawica od paru dni wylewa na niego taczki z gnojem
@bacaa90: to trzeba OPa zapytać, bo sugeruje że te ataki są przez kogoś planowane (podkreślone słowa-klucze w komentarzu wyżej).
Olso
Ja jedynie widzę bekę z Hołowni bo się rozbeczał, wcześniej ataków na jego osobę nie zauważyłem.
@wanghoi: W tym wszystkim jest akurat pewien błąd.
Otóż PiS faktycznie nie gnębi jakoś dostrzegalnie tych, którzy na niego rzeczywiście głosują. Oni faktycznie jedynie dostają prezenty, tak by przynajmniej mogło się zdawać. To akurat ci, którzy nie są pisowskim elektoratem, odczuwają i widzą takie problemy, jak rosnąca inflacja, odwrót zagranicznych inwestycji w kraju, kwestie ustroju i praworządności, jakość administracji publicznej, inspirowane politycznie procesy, coraz bardziej zwiększające się obciążenia o charakterze biurokratycznym
@wanghoi: moim zdaniem polacy po prostu nie są gotowi na centrowe wyważone rządy. Dla polaka wszystko musi być czarne albo białe, dlatego tutaj muszą rządzić skrajności. Dla polaka kompromis to zniewaga.
@wanghoi: nie można być sceptycznie nastawionym do gościa, który podczas streamowania na fb przyaktorzył płacząc nad konstytucją i losem Polski by zagrać na ludzkich emocjach i by się o nim mówiło?

Sceptycznie podchodziłem do każdej "oryginalnej" osobistości, która wkraczała do polityki lub uruchamiała swoją inicjatywę, czy to był Petru, Kukiz, Palikot czy inny Biedroń.