Wpis z mikrobloga

@ciemnienie na siłę dorabianie teorii... fajnie cieszę się, że Ci się udało wywalczyć ale zakrawa mi to o nazifeminizm... nie uważasz, że to powinno zostać między Tobą a dzieckiem? Już w ogóle pomijając to, że karmienie butelką wcale nie jest gorsze...
@ciemnienie no i właśnie wyszło szydło z worka, nie każdy może karmić piersią i właśnie takie #!$%@? jak Twoje powinno być karane. Sztuczna mieszanka jest lepszym wyjściem niż na siłę głodzić dziecko, bo mamusia będzie karmić piersią. Weź laska opanuj hormony, bo Ci to na dobre nie wyjdzie.
@ciemnienie: Nie karmiłam piersią. Syn żyje i funkcjonuje. Jesteśmy bardzo ze sobą związani. Nie uważam ze jestem gorsza bo nie mogłam karmić cycem i mieć go pogryzionego, nabrzmiałego i brzydkiego (suty jak salami). Przy drugim dziecku tez nie będę mogła karmić piersią i również nie uważam się za zła matke
@karolka1989 do opa to nie dotrze ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież to pasjonatka karmienia cycem i chust elastycznych... wsadź dziecko w wisiadło to Ci zaraz szyję przegryzie, a zwróć jej uwagę to widzisz to co wyżej
@karolka1989: następna z jakimś kompleksem? Napisałam jedynie, że karmienie piersią jest magiczne, naturalne i daje unikalną więź z dzieckiem, jednocześnie mleko matki to najlepszy pokarm dla dziecka, a mm ma bardzo zły skład (bo to prawda). Karmiłaś swoje dzieci butelką - luz nic mi do tego.

@Waderra: to ty jesteś chamska i mnie atakujesz od progu pisząc jak jakiś gimbus "usuń konto".
@Waderra:
To prawda, że budowanie więzi nie zależy od sposobu karmienia, ale wierzę, że skoro @ciemnienie miała kłopoty na początku karmienia, to dlaczego odbierać jej to prawo do cieszenia się, że jej się udało karmić?

Nie uważam ze jestem gorsza bo nie mogłam karmić cycem i mieć go pogryzionego, nabrzmiałego i brzydkiego (suty jak salami).


@karolka1989: mhm, dobrze wiedzieć.
mieć go pogryzionego, nabrzmiałego i brzydkiego (suty jak salami).


@karolka1989: ja karnie dlugo i nigdy tak nie miałam.

Już w ogóle pomijając to, że karmienie butelką wcale nie jest gorsze...


@Waderra: jest. Nie ma co zakłamywać. Karnienie mm jest gorsza opcja niż karmienie piersią.
Twierdzenie inaczej to jest zaklinanie rzeczywistości.
Mleko modyfikowane jest super zastępstwem, ale nie zmienia to faktu, że to mleko matki jest najwłaściwszym pokarmem dla dziecka.
Różne