Wpis z mikrobloga

@-Propublicobono: nosz cholera jasna - jak można być tak ograniczonym żeby pozbawiać się wzajemnie prawa do wolności i swobody wypowiedzi. Niepojęte. I to jescze dziennikarze. Może im zakażemy publikować bo to oni są jak widać szkodnikami - ciekawe co wtedy oni na to. Już słyszę ten kwik
  • Odpowiedz
@-Propublicobono: @januszerka @Nighthuntero @taki_typa @Wejd1 @JohnRamboo Jak o pobór to powinni się wypowiadać tylko ci których to dotyczy. Ale jak o świętą aborcję to i stare dziady powinni móc się wypowiadać. Nie rozumiem tego. Nie zawsze na wszystko referendum to jest jakiś wytrych który rozwiązuje każdą sprawę. Jak większość narodu to stare odklejone dziady to powierzanie im każdej decyzji w referendum skutkowało by tym, że
  • Odpowiedz
@-Propublicobono: @januszerka @Lolenson1888 mam nadzieję że jak najszybciej wprowadzą prawo aborcyjne po pierwsze żeby skończyła się dyskusja na ten temat a po drugie żeby prawakom pisowsko konfederackim popękały odbyty ()


@Janusz_Conway : przecież mamy prawo aborcyjne, nie trzeba nic wprowadzać. Natomiast nie będzie ono rozszerzone, bo tzw. "aborcja na życzenie" jest sprzeczna z:
a) konstytucją RP
b) pierwszym i najważniejszym
  • Odpowiedz
@-Propublicobono: @januszerka @Nighthuntero @taki_typa @Wejd1 @JohnRamboo Jak o pobór to powinni się wypowiadać tylko ci których to dotyczy. Ale jak o świętą aborcję to i stare dziady powinni móc się wypowiadać. Nie rozumiem tego. Nie zawsze na wszystko referendum to jest jakiś wytrych który rozwiązuje każdą sprawę. Jak większość narodu to stare odklejone dziady to powierzanie im każdej decyzji w referendum skutkowało by tym, że
  • Odpowiedz