Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #kiciochpyta #przyczepa
Mirki mam pytanie bo mam stresa. W czwartek jadę z taką mała przyczepką odebrać graty od rodziny: 130km w jedną stroną, nie autostradą.
Nigdy nie ciągnąłem za autem przyczepy.
Na co mam zwracać uwagę podczas jazdy, trudno się jeździ z takim czymś ? Dam radę zrobić taką trasę na pierwszy raz ? Będę musiał wjechać do miasta też.
kodecss - #motoryzacja #kiciochpyta #przyczepa
Mirki mam pytanie bo mam stresa. W cz...

źródło: comment_1588659749ERBegwXQWlwkgXMTQBSZqx.jpg

Pobierz
  • 84
@Rebeliant: Używkę pewnie odsprzedaż w tej samej cenie co kupiłeś, a nowa trochę straci na wartości. Jak przeglądałem przyczepy używane z rok temu to same padaki były i ciężko było znaleść dmc odpowiednie a nowa zarejestrujesz na takie jakie chcesz. Ja mam faro tractus i jestem zadowolony, fajne zawieszenie, przyczepa nie skacze na wybojach, a cena podobna do marketowych
@kodecss: gdybyś zdecydował się wyprzedzać, pamietaj, że masz te przyczepe i na swój pas wracasz poznoej niż zwykle :p

Kiedyś mnie taki skasował prawie, bo zaczął wjeżdżać przede mnie ledwo samochodem minal, a o przyczepie musiał zapomniec..
@kodecss jeżeli masz taki głupi nawyk, że hamujesz wciskając sprzęgło to sprobuj przywyknąć do hamowania z silnikiem (nie wykleszczaj biegu podczas hamowania bo przyczepka załadowana to dodatkowy ciężar a z silnikiem szybciej i sprawniej się hamuje) pamiętaj o światłach, środku ciężkości (ciężej dajesz na hak) i zabezpieczeniu ładunku.