Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Halo Mirko.

Różowemu zmarł telefon. Potrzebujemy na g---t telefonu do 1200zl, nowego.

Najważniejsza wydajność, przyzwoity aparat i nie 7 cali.

Jakieś #xiaomi?

Wołam @MajsterPirzu, pomusz majstsze!!! :C

#telefony
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: Sam kupiłem 3 miesiące temu. Dałem 800zl za wersję 128Gb.
Pełne wsparcie, super funkcje jak dyktowanie wszystkiego co się dzieje np masz lyricsy do muzyki z Spotify jak chcesz. Aparat EXTRA wciąga wszystkie Xiaomi poza flagowcami za 3k. Bateria fajnie działa.
Nie ma notcha, procek szybki, ramu 4Gb starcza.
Jedyny minus u niektórych ekran się wypala więc pilnuje się by go nie zostawić na dłużej jak 1h na tym
  • Odpowiedz
@crazykokos: nikt Ci nie każe nakładać na siebie tony kosmetyków za duża kasę.
To jest Twój wybór i oczekiwanie od faceta, że będzie Cie sponsorować tylko dlatego, że ładnie wyglądasz to swego rodzaju p---------a jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@agaja: wole nalozyc drogie kosmetyki, z lepszym skladem, poniewaz takie mniej niszcza cere itp. Proste i logiczne :) Gdzie napisałam, ze nakladam ich tony?xDDD
jesli uzywasz np. fluidow z sieciowek typu loreal czy maybelline to predzej czy pozniej bedziesz wygladac jak karyna spod bloku. nie musisz uzywac ich duzo, po prostu nie w wieku 30 a w wieku 40 lat bedziesz wygladala jak zuzyta karyna, ale bedziesz :)
co do
  • Odpowiedz
@agaja: Twoje słownictwo jest bardzo prymitywne, Twój światopogląd bardzo przerysowany. tak czytając ten Twoj komentarz.
Kobieta w siebie inwestuje a dla Cebie to p---------a. Mężczyzna docenia jej urodę poprzez zapraszanie np.do restauracji bądź poprzez wręczanie prezentów, a dla Ciebie to sponsoring xD
ciekawa jestem jakie nazwy mają inne normalne zachowania w Twoim słowniku.
kieszonkowe od rodziców to łapówka? a otrzymanie pieniędzy od dziadka to jest robienie go na wnuczka?:))))
  • Odpowiedz
@przesniony_rewolucja: jestem kobieta.

@crazykokos: oczekiwanie, że facet będzie sponsorował kobiete w zamian a jej wygląd to jest p---------a, zawoalowana, ale jednak - jakkolwiek byś nie próbowała tego wybielać.
Dbanie o siebie jest ważne, ale robisz to DLA SIEBIE, a nie w ramach wymiany usług. Inaczej jest to wlasnie p---------a.
To jest nazywanie rzeczy po imieniu.
Czytaj dokładnie.
Tyle ode mnie
  • Odpowiedz