Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Dziękuję Ci Netflixie za ten serial. Dzięki niemu wróciły dziecięce wspomnienia: mecze NBA w TVP2 ("hej, hej tu NBA" Szaranowicza) i TVN (słynne finały z Utah Hazz), magazyn "za trzy", który prowadził młody Obuchowicz, pierwsza piłka Spaldinga, czasopismo Magic Basketball.
Cały mój pokój obklejony był plakatami z gwiazdami NBA: Paytonem, Pippenem, Barkleyem, Shaq'iem no i oczywiście dwa największe plakaty MJ. Kosmiczny mecz widziałem chyba ze 30 razy i zawsze płacze przy scenie jak Michael ląduje na boisku baseballowym. Płakałem gdy MJ kończył karierę, byłem zalamany. Mimo, że później porzucilem grę w kosza i zainteresowanie nim na rzecz piłki nożnej, to jakaś cząstka tego pozostała we mnie. Znów siadam przed TV jak ten gówniak i podziwiam te piękne zagrania. Fajnie cofnąć się do tamtych chwil, to było piękne moc to przeżywać.
#netflix #ostatnitaniec #thelastdance #koszykowka #nba
skalar_neonka - Dziękuję Ci Netflixie za ten serial. Dzięki niemu wróciły dziecięce w...

źródło: comment_1588626819OJvBPARITUpwbxBjuL6DvW.jpg

Pobierz
  • 8
@skalar_neonka: jeżeli nagrywali to na taśmę (a myślę, że tak było), to wbrew pozorom da się z tego wyciągnąć całkiem niezłej jakości obraz cyfrowy, myślę, że ESPN ma odpowiedni sprzęt, a nawet w domowych warunkach można to zrobić lepiej lub gorzej. Dobrze, że po prostu ten materiał się zachował, bo u mnie niektóre VHSy już po paru latach szlag trafił.