Wpis z mikrobloga

Widzę znowu jakiś hejt na Mateusza z TVGry. Przecież ten koleś jest najlepszy z nich. Sympatia od niego bije, nie wydaje się być aż takim sojarzem i lewusem na pokaz, fajny humorek. I nie wiem co to za komentowanie jego wyglądu. Ma posturę gracza z USA, więc trochę sadełka wskazane, pasuje do kontentu. Co to k*wa, rewia mody czy telewizja o Grach?

Szanujesz Mateuszka z TVGry - Plusujesz

#tvgry #gry #polskiyoutube #youtube #gryonline
N.....y - Widzę znowu jakiś hejt na Mateusza z TVGry. Przecież ten koleś jest najleps...

źródło: comment_1588614708WxAzJ3J65oekDWVFrmtlwR.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Widzę znowu jakiś hejt na Mateusza z TVGry.


@Nudziarz-Spokojny: Gdzie ten hejt? Na Jordana widziałem kilka razy hejt, ale poza tym chyba mi się nie zdarzyło widzieć hejtu na kogokolwiek innego z ekipu.
  • Odpowiedz
@Hinata_: W Simsy grało masę ludzi i nie wiem gdzie to dopatrujesz się "kradnięcia", nie mówiąc już o tym że nie można ukraść czegoś co nie jest niczyją własnością. O każdy youtuberze mówisz że coś od kogoś ukradł, gdy 100 tysiecy youtuberów nagrywa o tym samym?
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: mam gdzieś wygląd, ale nie lubię go najbardziej w tvgry ze względu na to, że:
- jest bezbekiem. Próbuje na siłę być zabawny, co mu nie wychodzi
- jego mimika, gestykulacja i sposób mówienia są dla mnie nie do zniesienia

Co do samej merytoryki jego filmów się nie wypowiem bo po paru sekundach zawsze wyłączam jak go tylko usłyszę.
  • Odpowiedz